Magus viil Itaalia traditsioonidest

Panettonel, armastatud Itaalia magusal saial, on põnev päritolulugu, mis ulatub 15. sajandi Milanosse Itaaliasse. Legendi järgi avastas noor pagar Toni selle magustoidu juhuslikult, kui katsetas rikastatud taigna ja suhkrustatud puuviljadega, luues ikoonilise "Pan de Toni" (Toni leib).

Panettone't nauditakse traditsiooniliselt pidulikul jõuluajal ja see koosneb sellistest koostisainetest nagu munad, või, suhkur, suhkrustatud puuviljad ja rosinad. Selle eripärane kõrge kuplikujuline vorm ja kerge pehme tekstuur on panettone'st teinud armastatud magustoidu jõululaudadel üle maailma. Siiski on kasvav trend nautida seda aastaringselt, eriti on panettonet näha käsitööturgudel.

Leia

Meie Panettone retseptid

Classic Panettone with Sourdough

Classic Panettone with Sourdough

A classic panettone is the perfect holiday treat to include in your seasonal product range. Discover the ultimate Classic Panettone with Sourdough recipe made with Sapore Madre.

Panettone Sustainable Cacao-Trace

Panettone Sustainable Cacao-Trace

Panettone made with Belcolade Selection Cacao-Trace

Panettone Caramel Apricot

Panettone Caramel Apricot

Panettone with caramel cream and apricot made with Tegral Dolcinote and Passionata

Panettone Classico

Panettone Classico

Panettone Classico made with Tegral Dolcinote

Pange rõhku oma panettonele

Panettone'i mitmekülgsusel pole piire, seal on hulgaliselt meeldivaid variatsioone, alates klassikalisest suhkrustatud apelsinikoorest kuni seikluslike lisanditeni, nagu limoncello ja šokolaad. Täiustage oma panettoned meie esmaklassiliste pakkumistega, sealhulgas glasuurid, puuvilja- ja kooretäidised või Belcolade šokolaad. Neile, kes otsivad oma panettone loomingus järjepidevat tipptaset, tagab valik meie pagarisegudest, parendajatest ja juuretistest kauakestva värskuse, laitmatu mahu, tekstuuri ja maitse. Seda tänu meie uuenduslikule tootevalikule nagu Tegral Panettone, Soft’r Melting ja Sapore Madre.

Autentse maitse ja tekstuuri säilitamiseks koos samaaegse kulude kontrollimisega kaaluge Puratose toorainete nagu Intens Egg Replacer (munaasendaja) ja Intens Gluten Replacer (gluteeniasendaja) ning Intens Soft & Fine kasutamist. Lisaks vähendage rasvasisaldust oma retseptides Intens Puraslimiga, et saada tervislikumad, kuid siiski maitsvad panettone tooted.

Meie

Pagarilahendused

Täistera

Täistera

Täistera on taime terve seeme. Meie spetsiaalsesse teraviljavalikusse kuuluvad idandatud terad ja juuretisega immutatud terad, mis annavad igale taignale tervislikkust, värskust ja rikkalikku maitset.

Jahuparendajad

Jahuparendajad

Jahuparendaja on elutähtis toode pagaritööstustele. Puratosel on suurim tootearendajate tiim, kes on loonud emulgaatorite ja unikaalsete ensüümide tehnoloogia.

Juuretis

Juuretis

Puratose aktiivjuuretised võimaldavad teil värskeid, maitsvaid ja kõrgekvaliteetseid leivatooteid valmistada kiirelt ning kergelt.

Küpsetussegud

Küpsetussegud

Pagaritoodete- ja leivasegud on elukutselistele pagaritele olulised tooted , mis aitavad kindlustada kvaliteeti, on lihtsad kasutada ja kulutõhusad.

Margariinid ja erirasvad

Margariinid ja erirasvad

Margariinid ja rasvad on olulised koostisosad kõigis pagari-ja kondiitritoodete retseptides, pakkudes lahendusi pärmilehttaigna toodetele.

Emulgaatorid

Emulgaatorid

Emulgaatorid aitavad parandada pagaritoodete ja söögikõlblike toodete värskust ja üldist kvaliteeti.

Täidised

Täidised

Avastage Puratose puuviljatäidised, samuti ka populaarsed šokolaadi-, pähkli- ja kreemitäidised, mis sobituvad nii teie toodete kui protsessidega.

Läikeglasuurid

Läikeglasuurid

Kattezeleed ja dekoorid on olulised pagari-ja kondiitritoodete mitmekesistamiseks ning valmistoodangu huvitavamaks muutmiseks.

Munamäärde asendaja

Munamäärde asendaja

Meie munapesu alternatiivid on töödeldud UHT-ga ja neid võib hoida ümbritseva õhu temperatuuril.

Avasta meie

Ingredients for bakery creations

Croissant

Croissant

Avastage selle poolkuukujulise küpsetise rikkalik ajalugu ja uuendused. Tutvuge Puratose lahendustega järjepidevate tulemuste saavutamiseks!

Brioche

Brioche

Avastage Brioche'i täiuslik maitse ja tekstuur Puratose koostisainetega. Klassikalisest prantsuse brioche'ist tervislikumate variantideni, looge maitsvaid retsepte Puraslimi, Soft’r Meltingi ja muuga!

Täisteraleivad seemenetega

Täisteraleivad seemnetega

Avasta täisteratoodete ja seemnete kasulikkus. Täiustage oma leiba meie toitvate ja jätkusuutlike valikutega!