Täisteraleivad seemenetega

Liitu meiega tervislikuma, maitsvama ja säästvama elustiili poole! Kõige varasemad leivad valmistati täisteratoodetest. Need iidsed pätsid ei olnud lihtsalt täis toitaineid, vaid pakkusid sidet maa ja kogukonnaga. Täna toome need tervislikud traditsioonid oma täistera- ja seemnevalikuga tänapäeva. Tänapäeva maailmas, kus terviseteadlikkus on tõusuteel, otsivad tarbijad aktiivselt maitsvaid, toitvaid ja jätkusuutlikke valikuid oma toitumise täiustamiseks. Ja mis oleks parem valik, kui lisada täisteratooteid ja seemneid? Kuna enamik maailma tarbijaid peab täisteratooteid tervislikuks, siis sellest on saanud peamine ja ühtlasi oluline koostisosa nende jaoks, kes seavad oma heaolu esikohale. Hinnake täisteratoodete ja seemnete kasulikkust juba täna, lisades need oma leibadele!

Leia

Meie retseptid

Kuidas tagada, et teie täisteratoodete ja seemnetega leivad paistaksid turul tipptasemel? Valides parimad täisteratooted ja veendudes, et need on pehmed ja mahlased, tuues esile nende fantastilise maitse ilma kõrvalmaitseteta. Tagades, et leib jääb niiske ja värske ning koorik jääb krõbe.

Puratos pakub täiuslikke lahendusi, aitamaks teil seda kõike ikka ja jälle järjepidevalt saavutada.

Meie

Pagarilahendused

Täistera

Täistera

Täistera on taime terve seeme. Meie spetsiaalsesse teraviljavalikusse kuuluvad idandatud terad ja juuretisega immutatud terad, mis annavad igale taignale tervislikkust, värskust ja rikkalikku maitset.

Jahuparendajad

Jahuparendajad

Jahuparendaja on elutähtis toode pagaritööstustele. Puratosel on suurim tootearendajate tiim, kes on loonud emulgaatorite ja unikaalsete ensüümide tehnoloogia.

Juuretis

Juuretis

Puratose aktiivjuuretised võimaldavad teil värskeid, maitsvaid ja kõrgekvaliteetseid leivatooteid valmistada kiirelt ning kergelt.

Küpsetussegud

Küpsetussegud

Pagaritoodete- ja leivasegud on elukutselistele pagaritele olulised tooted , mis aitavad kindlustada kvaliteeti, on lihtsad kasutada ja kulutõhusad.

Margariinid ja erirasvad

Margariinid ja erirasvad

Margariinid ja rasvad on olulised koostisosad kõigis pagari-ja kondiitritoodete retseptides, pakkudes lahendusi pärmilehttaigna toodetele.

Emulgaatorid

Emulgaatorid

Emulgaatorid aitavad parandada pagaritoodete ja söögikõlblike toodete värskust ja üldist kvaliteeti.

Täidised

Täidised

Avastage Puratose puuviljatäidised, samuti ka populaarsed šokolaadi-, pähkli- ja kreemitäidised, mis sobituvad nii teie toodete kui protsessidega.

Läikeglasuurid

Läikeglasuurid

Kattezeleed ja dekoorid on olulised pagari-ja kondiitritoodete mitmekesistamiseks ning valmistoodangu huvitavamaks muutmiseks.

Avasta meie

Ingredients for bakery creations

Croissant

Croissant

Avastage selle poolkuukujulise küpsetise rikkalik ajalugu ja uuendused. Tutvuge Puratose lahendustega järjepidevate tulemuste saavutamiseks!

Brioche

Brioche

Avastage Brioche'i täiuslik maitse ja tekstuur Puratose koostisainetega. Klassikalisest prantsuse brioche'ist tervislikumate variantideni, looge maitsvaid retsepte Puraslimi, Soft’r Meltingi ja muuga!

Panettone

Panettone

Discover the Art of Panettone: Elevate Your Creations with Puratos Ingredients. Customizable, Authentic, and Delicious!