Prantsuse Brioche: rikkalik kulinaarne pärand

Brioche - rikkalik, pehme ja kergelt magus pagaritoode, on pärit Prantsusmaalt Normandiast. Mõiste "brioche" pärineb vanast prantsuse sõnast "brier", mis tähendab "taigna purustamist". Sajandite jooksul on brioche ületanud piirkondlikke piire, levinud üle Prantsusmaa erinevatesse piirkondadesse, mille tulemuseks on üle 30 erineva variatsiooni, millest igaühel on ainulaadne kohalik hõng. Mõned kuulsad prantsuse klassikud on Brioche Parisienne, Brioche Nanterre, Brioche De Metz, Brioche Vendéenne, … Viimastel aastatel on brioche muutunud ülemaailmseks nähtuseks, enam kui 60 riigis on turule toodud üle 1000 uue brioche toote.

Brioche'i serveeritakse traditsiooniliselt kas hommikusöögi osana või magustoiduna, sageli koos kohvi, tee või kuuma šokolaadiga. Kuid selle mitmekülgsus võimaldab seda süüa igal kellaajal, olenevalt individuaalsetest eelistustest ja kultuurikommetest.

Brioche'i mitmekülgsus on piiritu, pakkudes laia valikut meeldivaid variatsioone, alates klassikalistest kreemitäidistest ja šokolaadist kuni seikluslikumate lisanditeni nagu Matcha. Täiustage oma brioche-loomingut meie esmaklassilise pakkumisega, mis sisaldab teravilja ja seemneid, puuvilju, koort, šokolaadi ja pähklitäidiseid, aga ka luksuslikku Belcolade šokolaadi.

Leia

Meie Brioche retseptid

Chocolate Brioche

Chocolate Brioche

Discover Puratos’ Chocolate Brioche recipe: a blend of fine ingredients for a rich, indulgent taste. Perfect for bakers seeking quality

Mango Brioche

Mango Brioche

Discover the perfect blend of taste and health with our Mango Brioche recipe, featuring Intens, Sapore, and Easy Soft’r for a delightful treat.

Brioche Chinois

Brioche Chinois

Discover the secret to perfect Brioche Chinois with our step-by-step recipe, featuring Intens Sapore, Mimetic, and Belcolade chips. Bake now!

Brioche de Saint Genix

Brioche de Saint Genix

Discover the traditional Brioche de Saint Genix recipe with a modern twist. Perfect blend of flavors and textures for a delightful treat.

Brioche Bragel

Brioche Bragel

Discover the secret to perfect Brioche Bragel with our step-by-step recipe, featuring Softgrain, Mimetic, and Sapore flavors for a heavenly taste.

Brioche de Parisienne

Brioche de Parisienne

Discover the exquisite Brioche de Parisienne recipe by Puratos. A perfect blend of tradition and innovation, crafted for bakers worldwide.

Pange rõhku oma brioche loomingule

Neile, kes otsivad oma brioche-loomingutes püsivat tipptaset, tagab meie pagarisegude, parendajate ja juuretise valik püsiva värskuse, laitmatu mahu, tekstuuri ja maitse. Seda tänu uuenduslikule tootevalikule nagu Tegral/Easy Brioche ja Sapore.

Autentse maitse ja tekstuuri säilitamiseks samaaegselt kulude haldamisega kaaluge Puratose toorainete nagu Intens Egg Replacer (munaasendaja) ja Intens Gluten Replacer (gluteeniasendaja) ja Intens Soft & Fine lisamist. Lisaks vähendage Intens Puraslimiga retseptide rasvasisaldust, luues tervislikumaid, kuid siiski maitsvaid brioche-tooteid.

Olenemata sellest, kas soovite säilitada värskust 5–7 päeva või mõne kuu jooksul, meie Soft’r Melting aitab teil luua täiusliku sulava tekstuuri, säilitades samal ajal brioche’ide värskuse.

Meie

Pagarilahendused

Täistera

Täistera

Täistera on taime terve seeme. Meie spetsiaalsesse teraviljavalikusse kuuluvad idandatud terad ja juuretisega immutatud terad, mis annavad igale taignale tervislikkust, värskust ja rikkalikku maitset.

Jahuparendajad

Jahuparendajad

Jahuparendaja on elutähtis toode pagaritööstustele. Puratosel on suurim tootearendajate tiim, kes on loonud emulgaatorite ja unikaalsete ensüümide tehnoloogia.

Juuretis

Juuretis

Puratose aktiivjuuretised võimaldavad teil värskeid, maitsvaid ja kõrgekvaliteetseid leivatooteid valmistada kiirelt ning kergelt.

Küpsetussegud

Küpsetussegud

Pagaritoodete- ja leivasegud on elukutselistele pagaritele olulised tooted , mis aitavad kindlustada kvaliteeti, on lihtsad kasutada ja kulutõhusad.

Margariinid ja erirasvad

Margariinid ja erirasvad

Margariinid ja rasvad on olulised koostisosad kõigis pagari-ja kondiitritoodete retseptides, pakkudes lahendusi pärmilehttaigna toodetele.

Emulgaatorid

Emulgaatorid

Emulgaatorid aitavad parandada pagaritoodete ja söögikõlblike toodete värskust ja üldist kvaliteeti.

Täidised

Täidised

Avastage Puratose puuviljatäidised, samuti ka populaarsed šokolaadi-, pähkli- ja kreemitäidised, mis sobituvad nii teie toodete kui protsessidega.

Läikeglasuurid

Läikeglasuurid

Kattezeleed ja dekoorid on olulised pagari-ja kondiitritoodete mitmekesistamiseks ning valmistoodangu huvitavamaks muutmiseks.

Munamäärde asendaja

Munamäärde asendaja

Meie munapesu alternatiivid on töödeldud UHT-ga ja neid võib hoida ümbritseva õhu temperatuuril.

Avasta meie

Ingredients for bakery creations

Croissant

Croissant

Avastage selle poolkuukujulise küpsetise rikkalik ajalugu ja uuendused. Tutvuge Puratose lahendustega järjepidevate tulemuste saavutamiseks!

Panettone

Panettone

Discover the Art of Panettone: Elevate Your Creations with Puratos Ingredients. Customizable, Authentic, and Delicious!

Täisteraleivad seemenetega

Täisteraleivad seemnetega

Avasta täisteratoodete ja seemnete kasulikkus. Täiustage oma leiba meie toitvate ja jätkusuutlike valikutega!