Trois Chocolats - Vastupandamatu maiuspala aastalõpupidudeks

30 okt 2023

Käes on veetlevate kondiitritoodetega täidetud pidulike hetkede hooaeg! Puratoses mõistame, et tänapäeva tarbijad ihkavad enamat kui lihtsalt maitsvaid maiustusi – nad otsivad tõelist elamust. Nad tahavad nautida põnevaid tekstuure, maitseid ja autentseid lugusid, pidades samas silmas oma tervist ja planeeti.

Aastalõpu pidustustele lähenedes kutsume teid ühinema koos meiega kondiitritoodete traditsioonide taasleiutamisel. Kuna igal kaunil koogil on jutustada oma lugu, tahame luua loomingut, mis vallutab inimeste südameid ja maitsemeeli kogu maailmas. Üheskoos saame teha uuendusi ja tutvustada tervislikumaid ja jätkusuutlikumaid valikuid, mis toovad rõõmu igasse pidustusse.

Puratos on kirglik avastamaks ainulaadseid lugusid kondiitritoodete taga kogu maailmast. Oleme siin selleks, et aidata teil luua oma köitvaid narratiive, mis üllatavad ja rõõmustavad teie kliente ning lõppkokkuvõttes turgutavad teie äri. Meie teadmiste ja teie visiooniga on võimalused lõputud.

Nii et asume sellele lummavale teekonnale koos “Trois Chocolats´iga”, mida tuntakse ka kui “kolmekordset šokolaadikooki”, ja selle lugudega!

Elame kaasa rõõmule kondiitritoodetest!

Lugu Klassikast

”Trois Chocolats”, tuntud ka kui Kolme Šokolaadi Tort, on maitsev magustoit, mis on aastate jooksul populaarsust kogunud.

Tavaliselt koosneb kook kolmest vahukihist, millest igaüks on valmistatud erinevat tüüpi šokolaadiga: tume šokolaad, piimašokolaad ja valge šokolaad. Mõnikord lisatakse üldise maitse ja tekstuuri parandamiseks täiendavaid šokolaadielemente, nagu šokolaadibiskviidi kihid või šokolaadiglasuur.

Mousse ise on klassikaline prantsuse magustoit, mille ajalugu ulatub mitu sajandit tagasi. Šveitsi peakondiiter Charles Fazi on saanud tunnustuse luues Louis XVI maiuspalaks kõige lihtsama magusa vahu, mis koosneb vahustatud munavalgetest ja šokolaadist..

Termini "šokolaadivaht" võttis hiljem kasutusele peakondiiterr Menon 1755. aastal, seda kasutati ka šokolaadijoogi peal oleva vahu kirjeldamiseks. Aja jooksul arenes retsept edasi kaasates munakollased, koore ja suhkru, nagu on näha 1820. aasta retseptiraamatust "Cuisinier Royal". Šokolaadivaht ise saavutas populaarsuse 20. sajandi alguses, kui šokolaad muutus kättesaadavamaks ja võeti magustoitudes laialdaselt kasutusele.

Trois Chocolats viib šokolaadivahu kontseptsiooni järgmisele tasemele, sisaldades kolme erinevat tüüpi šokolaadist valmistatud vahukihti. See variatsioon lisab magustoidule sügavust ja keerukust, meelitades erinevate eelistustega šokolaadihuvilisi. Trois Chocolats on oma rikkaliku, sametise tekstuuri ja intensiivse šokolaadimaitse tõttu muutunud lemmikmagustoiduks paljudes riikides üle maailma.. 

Lugu Loomingulisusest

Tutvustame meie erakordset loomingut – lumememmedest inspireeritud Trois Chocolats just pühadehooajaks. Sellesse versiooni oleme lisanud sulava soolakaramelli sisu, mis loob ainulaadse ja meeldiva maitse- ja tekstuurikogemuse. Iga suupistega naudivad teie kliendid tumeda šokolaadi, piimašokolaadi ja valge šokolaadi vahu rikkalikke kihte, mida täiendab kergelt voolav ja siidine karamelltäidis. Lummav maitsete segu ja kapriisne lumememmede kujundus muudavad selle koogi teie klientide pidulike pidustuste unustamatuks elemendiks. Nautige pühi koos selle loomingulise lumememmega! 

Lugu Tervisest & Heaolust

Usume Puratoses, et kliendid saavad ka pühade ajal mõnuleda, mõjutades võimalikult vähe oma tervist. Oleme edukalt täiustanud toitumisprofiili, keskendudes suhkrusisalduse vähendamisele 30% ilma maitses järeleandmisi tegemata. Selle saavutamiseks ei ole me kasutanud mitte ainult meie vähendatud suhkrusisaldusega alternatiive (koogisegusid, šokolaadi, piimavaba vahukoore alternatiive), vaid oleme lisanud ka rohkem puuvilju, kasutades Topfil Finest Cherry 70%. Võite olla kindel, meie tervislikum Trois Chocolatsi versioon säilitab oma niiske ja maitseka põhja, mis kahtlemata rõõmustab teie klientide maitsemeeli.

Lugu Jätkusuutlikkusest

Kooskõlas meie Taste Tomorrow uuringu tulemustega teame, et paljud tarbijad on teadlikud nende söödava toidu mõjust planeedile ja loomade heaolule.

Klassikalise “Trois Chocolatsi” jätkusuutlikum versioon keskendub taimepõhistele koogialternatiividele ja kasutab ainult šokolaadi Cacao-Trace, mis tagab kakaotootjatele hea elukvaliteedi, keskendudes samal ajal suurepärase maitsega šokolaadile, mida iga šokolaadiarmastaja kogu maailmas hindab. Laske oma klientidel nautida seda tükikest maitsvat "Trois Chocolats" torti ja andke neile kindlasti teada sammudest, mida astute jätkusuutlikumate kondiitritoodete loomise suunas.

Leia

Related Recipes