Trois Chocolats Tervis & Heaolu

Koostis

Kuidas teha

Biskviit
Segage kõik koostisained kokku, 4 minutit keskmisel kiirusel. Laota saadud segu (1750 g) 40-60cm ahjuplaadile ja küpseta. Kui biskviit on jahtunud, lõika sellest 4 cm Ø ringid ja tõsta kõrvale.

Puuvilja täidis
Pritsi igale šokolaadibiskviidile 12gr ja külmuta.

Valge šokolaadi Mousse
Keeda Festipak ja vala see šokolaadi ja kakaovõi peale. Segage, kuni see on ühtlane ja homogeenne. Vahusta Passionata, kuni saad õhulise tekstuuri. Kui šokolaadisegu temperatuur jõuab 32°C-ni, lisa vahustatud Passionata. Valage 25 g väikesesse 5 cm Ø rõngasvormi ja külmutage.

Piimašokolaadi Mousse
Keeda Festipak ja vala see šokolaadile. Segage, kuni see on ühtlane ja homogeenne. Vahusta Passionata, kuni saad õhulise tekstuuri. Kui šokolaadisegu temperatuur jõuab 32°C-ni, lisa vahustatud Passionata. Vala 25 g valge šokolaadi vahu peale ja külmuta.

Tumeda šokolaadi Mousse
Keeda Festipak ja vala see šokolaadile. Segage, kuni see on ühtlane ja homogeenne. Vahusta Passionata, kuni saad õhulise tekstuuri. Kui šokolaadisegu temperatuur jõuab 32°C-ni, lisa vahustatud Passionata. Vala 25 g piimašokolaadivahu peale ja aseta peale Topfil Finest Cherryga kaetud ketas või šokolaadibiskviit. Külmutage.

Ganache
Kuumuta Ganache’i temperatuurini 35°C ja määri õhuke kiht vahu peale.

Dekoratsioon

Vahusta Passionata, kuni saavutad kindla tekstuuri. Pigista ganache peale kaunistuseks mõned kenad täpid ja kaunista vaht šokolaadiga.


Trois Chocolats Tervis & Heaolu

Laske oma klientidel nautida meie tervislikumat versiooni armastatud Kolme šokolaadi koogist. Oleme edukalt täiustanud toitumisprofiili, keskendudes suhkrusisalduse vähendamisele 30% ilma maitses järeleandmisi tegemata. Selle saavutamiseks pole me kasutanud mitte ainult vähendatud suhkruga alternatiive, vaid lisanud ka rohkem puuvilju. Võite olla kindel, meie tervislikum "Trois Chocolats" versioon säilitab oma niiske ja maitseka põhja, mis kahtlemata rõõmustab teie klientide maitsemeeli.

Võtke omaks see süütundevaba maius, mis toidab nii teie isusid kui ka teie tervist

Leia

Related recipes