Mimosa Kook: Itaalia klassika, millega tähistada Emadepäeva ja naisi üle maailma

4 veebr 2024

Emadepäev on sündmus, mis on pühendatud meie elus olulist rolli mänginud tähelepanuväärsete naiste austamisele ja tunnustamisele. See eriline päev, mis väljendab armastust, tänu ja imetlust kõigi emade vastu, nõuab tähistamis. 

Kuigi selle päeva meeldejäävaks muutmiseks on palju võimalusi, on siiski üks veetlev ja asjakohane maius, mis tähistab suurepäraselt kogu tähistamise olemust, Mimosa kook. See on Itaalias tuntud klassika, millel on jutustada üks huvitav lugu. Värskendavaid maitseid kombineeriv Mimosa kook ei ahvatle mitte ainult maitsemeeli, vaid sümboliseerib ka rõõmu, elegantsi ja meie armastatud emadega jagatud hetki. 

Rõõmustagem oma emasid selle suurepärase maiusega, kui tähistame nende tähelepanuväärset kohalolekut sellel erilisel päeval ja tegelikult ka iga päev.

Lugu klassikast

Mimosa koogi leiutamine on tugevalt seotud emadepäevaga, kuna peame emasid tugevateks ja tähtsateks naisteks kõigi jaoks üle maailma. Alates 1946. aastast sai rahvusvahelisest naistepäevast ülemaailmne traditsioon, mis kogus populaarsust ka Itaalias.

Just sellel pidupäeval eeldati, et Itaalia mehed toovad naistele toetuse märgiks kollaseid mimoosiõisi. Idee oli pakkuda lille, mis tähistaks taassündi ja mida kingiksid lapsed oma emadele, poisid sõbrannadele ja mehed oma naistele.

Sellest kombest lähtudes töötati välja Mimosa koogi retsept, et lisada väike hetk mõnulemist tänasesse päeva. Maitsev kook, mis on valmistatud Tegral Biscuit biskviidi ja rikkaliku ananassi maitselise kreemi ning Passionata abil. See on Puratose loodud parim klassika, mis osutus suurepäraseks viisiks asetada kõigi emad tähelepanu keskpunkti.

Lugu Loomingulisusest

Otsides alati võimalusi klassikaliste magustoitude ümberdefineerimiseks, kasutasime taasloomise inspiratsiooniks armastatud itaalia Mimosa kooki, hõrku kondiitritoodete maiust, mis on tuntud oma kergete biskviidikihtide ja tsitruselise kreemi poolest ning eelkõige armastusest meie elus osalevate uskumatute naiste vastu. 

Ema läheduse ja õrna puudutuse jäljendamiseks asendati koogis biskviidi osa Castella koogi kihtidega, mis on tuntud oma koheva ja mesise tekstuuri poolest. 

Kihistamise protsessis on Mimosa koogi loominguline taasleiutamine segu läikivatest ja mattidest pindadest, nagu Miroir Glassage Chocolate Blanc ja Belcolade Selection Blanc, et peegeldada vanu ja uusi viise, kuidas ema armastab oma perekonda ja selle eest hoolt kannab. Kasutades Classic Mangot, toob kook lauale üllatava elemendi, just nii nagu paljud emad on varemgi teinud. 

See klassikalise Mimosa koogi loominguline versioon üllatab paljusid kliente ja tõstab nende emadepäeva tähistamise täiesti uuele tasemele.

Lugu tervisest & heaolust

Kas teadsid, et ka kõige pidulikumate pidustuste ajal saavad kliendid siiski nautida oma lemmik kondiitriloomingut tervist kahjustamata? 

See klassikalise Mimosa koogi tervislikum versioon on inspireeritud hoolitsusest, mida emad ja naised üle kogu maailma on alati väljendanud nende inimeste vastu, keda nad armastavad. Aeg tasuda neile see teene, lastes neil nautida seda maitsvat loomingut, mis sisaldab rohkem puuvilju ja on parema Nutri-Score tasemega. 

Töötades üksikute portsjonitega mitme portsjoni vormingus, on selle koogi eesmärk jagada seda lähedastega. Lisades Topfil Ananassi ja kasutades täidiseks PatisFrance Starfruit Ananas, on koogis rohkem puuvilju, mis teeb sellest nautimiseks tõelise maiuspala!

Teie klientidele meeldib see klassikalise Mimosa koogi tervislikum versioon ja nad soovivad seda kogu perega jagada!

Lugu Jätkusuutlikkusest

Nagu te juba teate, põhines klassikaline Mimosa kook kaunil kombel, mille kohaselt mehed kinkisid naistele oma elus kauni kimbu kollastest mimoosiõitest. Seda silmas pidades tahtsime luua sellest klassikast täielikult taimse versiooni, et austada ja säilitada loodust, mis on inspireerinud meid seda maitsvat kooki looma. 

Isegi pidulikel hetkedel nagu emadepäev, on tarbijad teadlikud nende söödava toidu mõjust planeedile. Mis oleks parem viis kui pakkuda kooki, mis laseb pidustusi süümepiinadeta nautida? 

Koostisosadega naguTegral Satin Creme Cake Plant Based, Cremyvit Classic Plant Based, Ambiante and Belcolade Selection White Plant-Based Cacao-Trace, on teil kõik vajalik, et luua maitsev retsept, mis vastab kliendi vajadustele, kui soovite olla tähelepanelikum ja jätkusuutlikum.