Meie lubadused parema planeedi nimel

Puratoses me teame, kui oluline on oma planeedi eest hästi hoolitseda. Me vähendame, taaskasutame ja taastöötleme nii palju kui suudame ja sellega oleme lubanud aidata säilitada oma metsi ja bioloogilist mitmekesisust. Lisaks on meie eesmärgiks hankida oma tooraineid vastutustundlikult, tagades minimaalse mõju meie planeedile Maa. Tundub, et tänapäeval aga sellest siiski enam ei piisa. Seetõttu oleme võtnud endale selged jätkusuutlikkuse eesmärgid: aastaks 2025. muuta oma tegevus süsinikneutraalseks, aastaks 2030 saavutada veekasutuses tasakaal ja kogu maailmas vähendada jäätmete prügilatesse ladestamist nulli lähedale. Mõistame, et eesmärk ilma plaanita on vaid unistus, mistõttu oleme välja pakkunud järgmised viisid, mis aitavad meil kavandatud verstapostideni jõuda. Lisateabe saamiseks vaadake meie iga-aastast jätkusuutlikkuse aruannet.

Vastutustundlik hankimine

Vastutustundlik hankimine

Et toota meie pagari-, kondiitri- ja šokolaaditööstuse jaoks kvaliteetseid koostisosi, hangib Puratos palju erinevaid tooraineid üle maailma. Oleme 100% pühendunud vastutustundlikule hankimisele. Tagame kindla koostöö ja hoiame avatud dialoogi kõikide meie tarneahelas osalevate inimestega.

Keskkond

Keskkond

Oleme pühendunud ühiskonnale positiivse mõju loomisele. Selleks viime ellu plaane CO2 neutraalsuse saavutamiseks, vee vastutustundlikuks kasutamiseks ja jäätmetekke vähendamiseks.

Meie lubadus teile ja tulevastele põlvedele

Oleme pühendunud ühiskonna positiivse mõju loomisele ega võta seda suurt vastutust kergelt. Oma kohustustega teie ja tulevaste põlvkondade ees oleme pühendunud terviklikule tegutsemismudelile, mis on jätkusuutlik, lugupidav ja tasakaalustatud.

Loe veel

Parem Elu

Puratos seab alati oma inimesed esikohale. Me tasakaalustame innovatsiooni traditsioonidega, et tagada kõrgeim kvaliteet kuid mis ei sea kunagi ohtu meie väärtusi. Jagame oma edukust nendega, kes meiega sama teed mööda käivad.

Loe veel