Meie lubadused Parema Elu heaks

Ükskõik kui ambitsioonikad on meie tulevikueesmärgid ja lootused planeedi suhtes, Puratos seab alati oma inimesed esikohale. Me tasakaalustame innovatsiooni traditsioonidega, et tagada kõrgeim kvaliteet, mis ei kahjusta kunagi meie väärtusi ja minnes kõrgemale ja kaugemale jagades oma edu nendega, kes meiega mööda sama teed kõnnivad.  

Me töötame kooskõlas kogukondadega, mille osa me oleme: meie eesmärk on tagada kindel ja stabiilne tulu põllumajandustootjatele üle maailma ning investeerida elumuutvate haridusvõimaluste pakkumisse meie Pagarikoolides.  Oleme pühendunud nii oma töötajatele  kui ka hooliva töökeskkonna loomisele, mis tervitab mitmekesisust ja soodustab isiklikku arengut.

Meie pikaajalised eesmärgid:

Kogukonnad:

  • Saavutada 4M€ igaaastane Šokolaadi Boonus aastaks 2025;
  • Avada üks uus Pagarikool igal aastal;
  • Saada 1.000 õpilast meie Pagarikooli programi aastaks 2030;
  • Kaasava töökohana püüame jätkata mitmekesisuse ja võrdsete võimaluste omaksvõtmist kõigile.

Pärand:

  • Säilitada 5 kohalikku Mehhiko kakaosorti ja puuviljade bioloogilist mitmekesisust
  • Bioloogilise mitmekesisuse paremaks mõistmiseks registreerida meie digitaalses kogus 10 000 juuretist.

Lisateabe saamiseks vaadake meie iga-aastast jätkusuutlikkuse aruannet.

Pärand

Pärand

Küpsetamine ja šokolaadi valmistamine on inimkonna vanimad ja hinnatumad oskused. Oleme selle pärandi säilitamise üle väga uhked.

Inimesed

Inimesed

Oma lubadusi suudame täita vaid andeka meeskonna abiga. Tõepoolest, Puratose inimesed teevad meist selle, kes me oleme, ja nemad viivad meie väärtused ellu.

Kogukonnad

Kogukonnad

Töötame kooskõlas kogukondadega, mille osa me oleme. Meie eesmärk on tagada kindel ja stabiilne sissetulek põllumajandustootjatele üle maailma ning investeerida elumuutvate haridusvõimaluste pakkumisse meie Pagarikoolides.

Our commitment to you and to future generations

We are dedicated to creating a positive impact on society and we do not take this great responsibility lightly. With our commitments to you and to future generations, we are devoted to a holistic operating model, one that is sustainable, respectful and balanced.

Loe veel

Parem Planeet

Here at Puratos, we know how important it is to take good care of our planet. We reduce, reuse, and recycle as much as we can and have pledged to help preserve our forests and biodiversity. In addition, we aim to source all of our ingredients responsibly, ensuring minimum impact on planet Earth.

Loe veel