Toidutrendid kogu maailmas: avastage piirkondlikud erinevused

27 veebr 2023

Taste Tomorrow

Kas soovite teada, millised on teie piirkonnas 5 suurimat toidutrendi? Meie Taste Tomorrow alati töötav tehisintellekti analüüs jälgib miljoneid toiduga seotud sotsiaalmeedia postitusi ja otsingupäringuid. Oleme koostanud nimekirja 5-st suuremast trendist, mida mainiti enim maailma erinevates piirkondades. Avastage, mis on trendikas teie sihtturul.

Euroopa, Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Aafrika, Lähis-Ida, Aasia, Okeaania ja Kariibi mere piirkonna jaoks oleme loonud kõrvuti võrdlused 5 suurima veebitoidutrendi kohta: praegu võrreldes eelmise aastaga. Kasutage neid oma toodete paremaks kohandamiseks vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele!

Need on TOP 5 toidutrendi kaheksal erineval turul üle kogu maailma:

Tunned huvi globaalse perspektiivi vastu?

Oleme koostanud ka ülevaate 5 suurimast toidutrendist, millest iga pagar, kondiiter ja šokolaadimeister peaks teadma. Need on meie ületamatute andmete põhjal hetkel kõige olulisemad tarbijatrendid veebimainimiste ja -vestluste osas. Seega sukelduge ja kasutage meie teadmisi enda kasuks

 

Taste Tomorrow

Taste Tomorrow on maailma suurim ökosüsteem tarbijate mõistmiseks pagaritoodete, kondiitritoodete ja šokolaadi valdkonnas. Jälgides kohalikku ja ülemaailmset tarbijakäitumist, hoiakuid ja valikuid, annab see meile väärtuslikku ja põhjalikku teavet. Saame kasutada neid teadmisi trendide arengu jälgimiseks ja uute avamiseks, aidates teie ettevõttel püsida klientidega ühenduses ja avastada uusi võimalusi.

Related Articles

7 chocolatiers you definitely want to follow on Instagram and TikTok

7 chocolatiers you definitely want to follow on Instagram and TikTok

What do smart chocolatiers do? They build a strong online presence. We’ve collected 7 inspiring chocolatiers with a unique social media personas on Instagram and TikTok.

The 2022 hypes you might have missed

The 2022 pastry and bakery hypes you might have missed

In our online world, trends come and go in such a fast pace that you can miss a pastry hype or baking craze in the blink of an eye. Make sure you haven’t missed any in 2022.

Weird and artsy cakes are taking over Instagram | Taste Tomorrow

Weird and artsy cakes are taking over Instagram | Taste Tomorrow

Cakes are becoming freaking. Online, we see more and more in-your-face maximalist creations. Where does this visual patisserie trend come from?

The best of Netflix, Disney+, HBO Max & Hulu for bakers, patissiers and chocolatiers

The best of Netflix, Disney+, HBO Max & Hulu for bakers, patissiers and chocolatiers

Discover the most fun series for patissiers, must-sees for chocolatiers and inspirational series for bakers here!