Jätkusuutlikuma homse kujundamine Puratose koostisosadega

20 veebr 2024

Meie Puratoses usume toiduinnovatsiooni muutvasse jõusse suurema heaolu nimel. Lisaks erakordsete koostisainete valmistamisele on meie eesmärk teha uuendusi parema nimel – edendada tervist, parandada heaolu ja aidata kaasa parema planeedi loomisele. 

Olenemata sellest, kas juhite väikest käsitöö pagariäri, juhite pagaritöökoda või majandate suuremahulist tootmisrajatist, mõistame teie ainulaadseid väljakutseid ja seetõttu oleme kureerinud rea jätkusuutlikke toidu tooraineid, mille eesmärk on minimeerida keskkonnamõju ja suurendada teie toodete kvaliteeti. 

Elutsükli hindamine (Life Cycle Assessments - LCA)

Meie pühendumus jätkusuutlikkusele on ilmne meie Life-Cycle Assessments (LCA) algatuses, analüüsides meie toodete, retseptide ja lahenduste keskkonnamõju . See algatus aitab meie klientidel kiirendada oma jätkusuutlikkuse eesmärke, teha teadlikke valikuid ja liikuda rohelisema tuleviku suunas. Elutsükli hindamine mõõdab toote keskkonnamõju alates tooraine hankimisest kuni selle kõrvaldamiseni kasutusea lõpus. See üksikasjalik analüüs annab kasvatajatele, tootjatele ja tarbijatele olulist teavet, soodustades keskkonnateadlike otsuste tegemist.

Avastage meie madala keskkonnajalajäljega toodete pakkumised

Tutvuge meie jätkusuutlike toidukoostisosade valikuga, millest igaüks aitab kaasa keskkonnasõbralikumale tulevikule:

Sunset Glaze

Kergitage oma tooteid jätkusuutlikuse nurga alt

Muutke oma loomingut Sunset Glaze'iga, uuendusliku steriilse munavaba saialäike alternatiiviga. See UHT-tehnoloogiaga loodud lahendus vähendab allergeene teie tootmispiirkonnas, minimeerides mikrobioloogilise saastatusega seotud terviseriske. Nautige erakordset sära ja värvi kompromissideta – seadke ohutus ja maitse oma loomingus esikohale.

Keskkonnamõju mõõdikud: Sunset Glaze'il on 59% väiksem keskkonnamõju kui pastöriseeritud munadel.

Ambiante

Whippable Topping, Sustainable Decorations

Asetage jätkusuutlikkus oma koogikaunistuste keskmesse kasutades Ambiantet, 100% taimepõhist vahustatavat koort. Saavutage veatud, kauakestvad kaunistused ilma pragudeta. Sile, kergesti hajutatav ja õhumullideta Ambiante on teie lõuend hämmastava visuaalse atraktiivsuse saavutamiseks. 

Keskkonnamõju mõõdikud: Ambiante keskkonnamõju on 2,5 korda väiksem kui piimakoorel.

Mimetic

Anname spetsiaalsetele rasvadele teie jaoks uue määratluse

Alustage jätkusuutlikkuse teekonda Mimeticuga, järgmise põlvkonna spetsiaalsete kihistusrasvadega Suurepärase söömiskogemuse ja erakordse töökindluse jaoks kohandatud Mimetic on teie ideaalne valik erinevateks toodeteks, alates sarvesaiadest kuni saiakesteni, lehttaignaküpsetiste, kookide, pehme taigna ja küpsisteni. UHT-tehnoloogiaga läbi imbunud, tagab see iga kord ühtlase ja kvaliteetse jõudluse.

Keskkonnamõju mõõdikud: Mimeticul on kolm korda väiksem keskkonnamõju kui piimavõil. Kui teete selle lihtsa ümberlülituse sarvesaia tootmises, võite vähendada ühe tonni CO2 heitkoguseid iga toodetud tonni kohta, mis võrdub 50 puu istutamisega.

Belcolade Selection M. Plant-Based Cacao-Trace

Suurepärasus jätkusuutlikus šokolaadis

Nautige jätkusuutlikku kvaliteeti Belcolade Selection M. Plant-based Cacao-Trace šokolaadiga. See 100% taimne šokolaad pakub tasakaalustatud maitset ja kreemjat tekstuuri, mistõttu on see ideaalne tavaliste ja vegan kondiitritoodete ja šokolaaditoodete jaoks. Lisaks väiksemale keskkonnajalajäljele on sellel šokolaadilahendusel uhke Cacao-Trace sertifikaat, mis tagab kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse harmoneeruvuse igas sinu loomingus.

Keskkonnamõju mõõdikud: Belcolade Selection M. taimepõhisel Cacao-Trace šokolaadil on 13% väiksem keskkonnamõju kui piimašokolaadil.

Innovaatilised retseptid jätkusuutlikuma homse jaoks

Röstisai -  Vähem jäätmeid, pikem säilivusaeg

Röstisai - Vähem jäätmeid, pikem säilivusaeg

Meie röstsaia retsept läheb kaugemale ainult jäätmete vähendamisest; see vähendab oluliselt ka keskkonnajalajälge. See lahendus vähendab traditsiooniliste retseptidega võrreldes jäätmeid kuni 50%, pikendades samal ajal teie röstsaia säilivusaega, aidates aktiivselt kaasa jätkusuutlikuma pagaritööstuse loomisele.

Prantsuse Brioche päts - Defineerime jäätmete vähendamise ümber

Prantsuse Brioche päts - Defineerime jäätmete vähendamise ümber

Meie Prantsuse Brioche pätsi retsept paistab silma läbimurdena keskkonnajalajälje vähendamisel, vähendades tavapäraste retseptidega võrreldes jäätmeid kuni 50%. See uuenduslik lähenemine ei too kasu mitte ainult keskkonnale, vaid annab ka toidutootjatele jõudu, pakkudes ümberkujundavat lahendust neile, kes on pühendunud maailma positiivsele mõjule.

Meie retseptid

Meie retseptid

Inspiratsioonist loominguni. Avastage oma järgmise retsepti jaoks uusi ideid.

Põhjuseid innovatsiooniks on nii palju, seepärast ühinege meiega ja koos saame luua maailmale positiivset mõju. Koos saame teha head ja viia planeeti edasi.