Meie tegutsemisviis

Meie tegutsemisviis

Me viime planeeti edasi, luues uuenduslikke toidulahendusi inimeste tervise ja heaolu tagamiseks kõikjal.

Meie Puratoses usume, et toidul on meie elus erakordne jõud: võime toita, toita, lohutada ja perekondi kokku tuua. See võib ühendada erineva taustaga inimesi, tuues meie näole naeratuse, kui tähistame eluhetki – nii suuri kui ka väikeseid. Sellel on isegi ainulaadne jõud tervendada!

Me ei võta seda suurt vastutust kergelt ja seetõttu oleme aktiivselt pühendunud terviklikule, jätkusuutlikule, lugupidavale ja tasakaalustatud tegutsemismudelile. Selleks viime ellu plaane CO2 neutraalsuse saavutamiseks, vee vastutustundlikuks kasutamiseks ja jäätmetekke vähendamiseks. Meie tooraine hangitakse lugupidavalt ning meie eesmärk on tagada põllumeestele ohutu ja stabiilne tulu. Töötame kooskõlas kogukondadega, mille osa oleme, ja investeerime meie pagarikoolides elumuutvate haridusvõimaluste pakkumisesse. Oleme pühendunud oma töötajatele ja hooliva töökeskkonna loomisele, mis tervitab mitmekesisust ja soodustab isiklikku arengut.

Toiduinnovatsioon on energia hüvanguks. Seetõttu püüame pidevalt oma positiivset mõju suurendada, luues uuenduslikke toidulahendusi, mis edendavad tervist ja heaolu ning viivad ettevõtteid, kliente, inimesi ja planeeti pidevalt edasi.

Meie missioon

Puratoses aitame klientidel olla oma äris edukad, muutes tehnoloogiad ja toidukultuuride kogemused üle maailma uuteks võimalusteks. Koos parandame inimeste elu ja kaitseme planeeti.

Meie väärtused:

Meeskonnavaim

Meeskonnavaim

Koostöö on see, kuidas me otsustame võita. Suurepärased asjad juhtuvad siis, kui meie meeskonnad teevad tihedat koostööd, ühendades oma tausta, kogemused ja jõu.

Kirg

Kirg

Kirg on see, mis meid inspireerib. Kirg leiva, kondiitritoodete ja šokolaadi vastu, kirg meie inimeste, kultuuri, klientide, kogukondade, planeedi ja tulemuste vastu. Kirg annab meile kõrgema eesmärgitunde; see võimaldab meil mõelda pikaajaliselt, pakkudes samal ajal lühiajalisi tulemusi. Kirg sunnib meid saavutama seda, mis algselt tundus võimatu, et kliente rõõmustada.

Eetilisus

Eetilisus

Eetilisus on meie moraalne kompass. Juhindudes moraalsetest ja eetilistest põhimõtetest, kohtleme inimesi lugupidavalt ning väärtushinnangud määravad alati meie tegevuse. Meil on nulltolerants ebaeetilise käitumise suhtes.

Vaprus

Vaprus

Vaprus tähendab raskustega silmitsi seistes tegutsemist enesekindlalt ja optimismiga. See sunnib meid otsima uusi lahendusi, tegema uuendusi ja pidevalt täiustama. Julgus võimaldab meil oma visiooni poole püüdlemisel võtta kaalutletud riske.

Kvaliteet

Kvaliteet

Kvaliteet on standard, mille järgi me kõiki tegevusi mõõdame. Meie eesmärk on saada need esimesel korral korda ning püüda alati õppida ja täiustada. Kvaliteet on igaühe vastutus, kuna taotleme kõrgeimaid standardeid ja täiustame pidevalt tegutsemisviise.

Visioon

Visioon

Meie visioon määrab meie tuleviku, tuginedes meie olevikule. See seob meie strateegia meie eesmärgiga, sillutades teed meie meeskondadele tipptasemel elluviimiseks. Visioon võimaldab meil unistada suurelt, ületada ja ületada takistusi ning seada uusi ambitsioone.

Meie organisatsioon

Puratos on globaalne, kliendikeskne organisatsioon, mis on tihedalt seotud emafirmaga

Avasta