Innovatsioonikeskus

Usaldusväärne partner innovatsiooni alal

Puratoses mõõdame edukust selle järgi, kui suures ulatuses suudame aidata oma klientidel luua tooteid ja lahendusi, mis võimaldavad nende ettevõttel edu saavutada. Edu saavutamine on võimalik meie innovatsioonikeskuse kaudu.

Käsitööstustest tööstustootjatele ning kiiret teenindust pakkuvatest restoranidest kuni suurte supermarketiteni on teretulnud kõik meie kliendid.

Innovatsioon kõigile

Meie innovatsioonikeskuses töötab üks konsultant ja üks tootearendaja, kes on pühendunud klientide toetamisele nii kohalikul kui ka piirkondlikul tasandil, pakkudes neile juurdepääsu kõige uuemale tehnoloogiale, oskusteabele ja koolitusele ning rahvusvaheliste suundumuste põhjalikule uurimisele.

Keskendume kolmele põhitehnoloogiale – pagari-, kondiitri- ja šokolaaditoodete tootmisele, kuid pakume oma teenuseid kõikidele klientidele, olenemata nende ettevõtte suurusest. Võtame vastu kliente igast tegevusvaldkonnast, alates väiketootjatest kuni tööstustootjateni ning kiirtoitlustusrestoranidest kuni suurte jaekettideni.

Meie keskused

Keskendume oma innovatsioonikeskuses kolme peamise teenuse pakkumisele:

Tootearendus

Aitame oma klientidel luua parimaid valmistooteid, pakume neile erialaseid koolitusi tootearenduse kõigi aspektide kohta. Oleme asjatundlikud kõiges, mida meie kliendid vajavad – nii olemasoleva tootevaliku täiustamises, uute retseptide väljatöötamises kui ka toodete võrdlemises konkurentide toodanguga. Pakume koolitusi, spetsialisti nõuandeid ja tehnilisi seminare tootearenduse kõigi aspektide kohta, nagu maitse, värskus, tekstuur, koostisainete koostoime, toiteväärtus ja toiduainete kokkusobitamine.

Tootegrupijuhtimine

Kõrgetasemeline tootegrupijuhtimine aitab arendada vastastikku kasulikke suhteid jaemüüja ja tarnija vahel. Meie innovatsioonikeskusesse aegsasti aega broneerides on võimalik analüüsida ja püstitada realistlikke kasumlikkusest lähtuvaid eesmärke kõikide tootekategooriate jaoks; koos oma klientidega saame välja töötada strateegiad nende eesmärkide saavutamiseks.

Tooteomaduste määramine

Millised on iga teie toote kõige olulisemad omadused? On selleks tekstuur? Või hoopis maitse? Töötame oma innovatsioonikeskuses selle nimel, et leida teie sihtrühmale sobivaimat maitset, keskendudes esmalt teie toote ainulaadsete omaduste väljaselgitamisele. Seejärel võrdleme erinevate tootjate tooteid paremusjärjestuse alusel, et teada saada, miks mõnda toodet peetakse paremaks kui teist. Lõpptulemusena töötame välja spetsiaalsed lahendused, mis võimaldavad luua just teie sihtturu jaoks ihaldusväärseid tooteid.

Tulge meile külla

Kui soovite avastada uusi võimalusi oma ettevõtte edendamiseks või kui olete huvitatud meie innovatsioonikeskuse külastamisest, palun võtke meiega ühendust kodulehe kaudu.