Tööstuslike pagariäride kompetentsikeskus

Aidates tööstuslikul skaalal

Suured ja keskmise suurusega pagaritööstused üle maailma puutuvad väikeettevõtjatega võrreldes kokku väga erinevate väljakutsetega – seda peamiselt tootmismahu ja -kiiruse erinevuse tõttu. Et aidata meie pagaritööstustel need väljakutsed seljatada, oleme rajanud pagaritööstuste kompetentsikeskused (TPKK).

Katseprojekt

TPKK võimaldab klientidel kogu maailmas kasutada seadmeid ja vahendeid kindlate pagaritoodete väljatöötamiseks ning uute lahenduste uurimiseks ja katsetamiseks enne tootmisprotsessi. Selleks on TPKK-s täisvarustuses katse-pagariärid, mis on spetsiaalselt projekteeritud tehnoloogiliste uuenduste maksimeerimiseks ja protsesside tõhustamiseks.

Kohandatud lahendused

TPKK-des tegutsevad kohalikud teadlaste ja tehniliste nõuandjate meeskonnad jälgivad pidevalt värskemaid suundumusi koostisainete, nende koostoime, protsesside ja tehnoloogia valdkonnas. Selle tulemusena saavad meie kliendid oma seadmete ja protsesside jaoks kohandatud lahenduste tervikpaketi, mis hõlmab nii toorainete varusid ning retseptide ja valmistootangu väljatöötamist kui ka protsesside rakendamist ja toodete hindamist.

TPKK-d pakuvad ka spetsiifiliste tööstuslike rakenduste ja tehnoloogialahenduste koolitusi, võimaldades klientidel olla pagaritööstuses teaduse ja uuenduste eesliinil.

Täpsema info saamiseks pöörduge kohaliku Puratose esindaja poole.