Puratos tutvustab uut ja värsket identiteeti peegeldades selle eesmärki „Planeedi paremaks muutmisel“.

Groot-Bijgaarden, Belgium

9 märts 2022

Corporate
Puratos
News

Puratos Grupp, ülemaailmne šokolaadi, pagari- ja kondiitritoodete toorainete valmistamise ja teenuste liider, avalikustas oma uue kaubamärgi identiteedi. Sellel on uus logo, maja värvid ja tunnuslause „Food Innovation for Good’ ehk kestev toiduinnovatsioon. 

Puratos Grupi uus kaubamärk esindab üle maailma kõikjal ühtset eesmärki viia planeeti edasi, luues uuenduslikke toidulahendusi inimeste tervise ja heaolu tagamiseks.

Järgmise põlvkonna Puratos

See hõlmab kõike, mille eest Puratos seisab. „Kestev toiduinnovatsioon“ hõlmab ettevõtte jätkuvat ambitsiooni jätkata ja veelgi suurendada oma positiivset ülemaailmset mõju tulevastele põlvkondadele. Uue logoga tunnevad valdkonna spetsialistid ära Puratosele tuttava ükssarviku – julguse ja aususe sümboli. Nüüd ta vaatab ettepoole, kus seisab ees põnev tulevik. Teine oluline muutus ettevõtte identiteedis on laialdasemalt kasutatav punane majavärv, mis esindab Puratose kirge, pühendumust ja sihikindlust.


Sophie Blum, Puratose turundusjuht, rõhutas: „Meie uus identiteet rõhutab meie vankumatut pühendumust klientidele, töötajatele, partneritele ja tarbijatele, et meie ettevõtte ja klientide kasvu veelgi kiirendada. Uue identiteedi juurutamisega paneme ka alguse sellele, et meie ülemaailmne ja kaasaegne turundajate kogukond kasutab üha rohkem digitaalseid ja tehisintellekti omavaid tööriistu ning tehnikaid, et kaastata ja teotada oma kliente luues koostöös kõikjal uuenduslikke toidulahendusi inimeste tervise ja heaolu tagamiseks.

Edukas tulevik

Ettevõtte uus identiteet aitab tugevdada sõnumit, et Puratos on usaldusväärne, edumeelne ja eetiliselt meelestatud kaubamärk. Sellisena püüab Puratos jätkata tegelemist oluliste toiduainetööstuse probleemidega ja on jätkuvalt pühendunud muutuste loomisele jätkusuutlike tegevuste kaudu, mis on olulised planeedi edasiviimiseks.

 

 

Sophie Blum rõhutas ka järgmist: „Jätkusuutlik ettevõtlus on olnud meie päevakorras palju aastaid. Usume, et vastutustundliku toiduettevõttena on oluline anda elumuutvaid sotsiaalseid panuseid kõikjal, kus me tegutseme. Meil on selle toetamiseks juba mitmeid algatusi. Meie pagarikoolid pakuvad noortele kvaliteetset haridust ja loovad tööstuses vajalikke oskusi, samal ajal kui meie Cacao-Trace programm aitab kakaotootjatel kogu maailmas suurendada nende sissetulekuid. Need on vaid kaks näidet sellest, kuidas me täidame oma sügavalt juurdunud ambitsioone, et rakendada ja järgida jätkusuutlikku, lugupidavat ja tasakaalustatud tegevusmudelit ning jätkame selle nimel tööd ka 2022. aastal ja ka pärast seda.

Kas tekkis huvi teha koostööd Puratosega? Puratos otsib alati talente, kes aitaksid planeeti edasi viia. Praegused avatud ametikohad leiate meie kodulehe lehelt „tööpakkumised“.