Uued tooted šokolaadivalikus Belcolade Selection Cacao-Trace

15 jaan 2018

Corporate

Uued tooted šokolaadivalikus Belcolade Selection Cacao-Trace

Puratos usub, et jätkusuutliku kakao tootmisahela säilimine tulevikus on eluliselt tähtis. Seetõttu tutvustame teile kahte parimat hetkel turul saadavalolevatest šokolaadidest – Belcolade Selection Lait ja Noir Cacao-Trace, mis on valmistatud Cacao-TraceTM sertifitseeritud kakaoubadest (CT C501/J ja CT O3X5/J).

Suurepärane maitse, mis ei unune kunagi

Meie tavapärane šokolaadivalik Belcolade Selection on juba tuntud oma suurepärase maitse ja kvaliteedi poolest. Uued Belcolade Selection Lait ja Noir Cacao-Trace demonstreerivad šokolaadide tipptaset. Jätkusuutlikult toodetud piima- ja tume šokolaad on mõlemad väga mitmekesise maitsega, uutes šokolaadides on tunda nii värske puuvilja maitsevarjundit kui ka kergelt röstitud kakao maitset. Belcolade Selection Cacao-Trace kõrgeklassilist maitset kinnitab tarbijate maitsmistesti* kõige eelistatuma šokolaadi tiitel. Lisaks läheb igalt müüdud šokolaadikilolt 10 senti šokolaadiboonust tagasi kakaokasvatajatele.

Jätkusuutliku koostise veelgi kõrgem kvaliteet

Cacao-TraceTM omab kõiki jätkusuutlikule sertifitseerimisprogrammile omaseid klassikalisi elemente, mis on ainulaadne kahel põhjusel: 1. Kõrgeklassiline maitse läbi kontrollitud fermentatsiooni. Sarnaselt veinile ja leivale on fermentatsioon määravaks etapiks iga kakaooa maitseomaduste kujunemisel. Seda etappi, mis tagab kakaoubade võimalikult kõrge kvaliteedi ja mille tulemuseks on parema maitsega šokolaad, kontrollitakse Puratose range järelevalve all. 2. Täiendav šokolaadiboonus. Cacao-TraceTM raames maksab Puratos igalt müüdud šokolaadikilolt kakaod tootvate riikide põllumeestele täies ulatuses tagasi 10 senti šokolaadiboonust. Selline taasinvesteering tarbijate ja kakaokasvatajate vahel kindlustab, et kakaotootmine jääb ka edaspidi ligitõmbavaks majandusharuks.

Lihtsalt oma hinda väärt

Lisaks kõrgeklassilise maitsega šokolaadile kaasneb selle tootega lisaväärtus, mille lugu oma klientidele edastada. Nutika kauplusesisese teavitamisega on võimalik näidata, et teie tooted on toodetud nii kakaokasvataja kui ka keskkonna sõbralikult, ning et panustate jätkuvalt suurepärase maitsega šokolaadi tulevikku.

Proovige ise erinevust

Meie uued Cacao-Trace piimašokolaad ja tume šokolaad on saadaval viskoossusega J, mis muudab need täiuslikuks kõigi teie küpsetamisvajaduste jaoks. Proovige ise erinevust.

Kas soovite rohkem teada saada?

Kui soovite avastada Belcolade Selection Cocoa-Trace pakutavaid lõputuid võimalusi, soovitame vestelda meie kohaliku Puratose esindajaga. Me aitame teid hea meelega! Kontaktandmed:

*Testitud 192 tarbijaga (eksimusmäär 10%).