Kõhul hea, meelel hea

24 juuni 2021

KÕHU ENESETUNDE KEERULISUS

Rõõmus kõht on hea enesetunde võti! Kas teadsid, et inimese soolestiku mikrobioomis elab üle 100 triljoni mikroorganismi? Ja neid kõiki tuleb hoida rõõmsatena. Kuidas? Läbi tasakaalu. Nad armastavad seda! Nad arenevad keskkonnas, kus on sadu erinevaid liike ning küllaldane suhe „heade” ja „halbade” bakterite vahel.

Pole üllatav, et selline kehasisene elurikkus on ülioluline füüsilise ja vaimse tervise heaolu jaoks. Ja see moodustab tervelt 70% Sinu immuunsüsteemist. Seetõttu on kõhu hea tervis kõigihuvides, mitte ainult seedeprobleemidega inimeste jaoks. See tõusev teadlikkus tekitab järjest suureneva nõudluse taskukohase ja maitsva toidu järele, mis on inimese kõhule kasulik. Uurime, kuidas sellisele tarbijate nõudlusele vastata.

Kõhul hea, meelel hea

Me mõjutame oma tervist sellega, mida me sööme. Eriti, kui see mõjutab meie kõhtu positiivselt. Probiootikumid, mida leidub näiteks jogurtis ja muudes fermenteeritud piimatoodetes, suudavadki just seda teha. Nad lisavad inimese soolestiku mikrobioomile häid baktereid. Leival võib mängida ka teist rolli, prebiootiliist rolli. Leiva kiudained toidavad soolestikus juba olemasolevaid häid baktereid, aidates neil areneda ning nii saata üle kogu keha ja vaimu heaolu tunnet.

Kõhu tervist arvestatava küpsetamise kunst

On lihtne mõista, miks leiva küpsetamise kunst on olnud meie elu keskmes juba 250 põlvkonda. See on juurdunud meie igapäevarutiini, mistõttu on see soolestikusõbraliku dieedi loomulik valik. Leib, see on imeline kombinatsioon lõhnast, teralisest headusest ja värske palukese maitsest. Leiva fännklubi on tohutu just tänu oma rikkalikule tekstuurile ja traditsioonidele. Kujuta nüüd ette, mis oleks, kui see väga armastatud leib võikski olla inimese soolestikule vajalikuks igapäevaseks toiduks?

Kuigi leiva võlu põhineb lihtsuses, on Happy Gut leibade küpsetamine kunst mida vallata ja teadus mida täiustada. Puratose pagaritoodete üle 100-aastase kogemuse tõttu ei lakka me kunagi uurimast, mõtlemast ja avastamast uusi viise, kuidas tarbijate poolt nii armastatud koostisosadest maksimumi võtta - alates maitsvamatest kiududest kuni uute Happy Gut juuretise koostisosadeni. On aeg anda kõhu tervise dialoogis sõna pagaritele, sest sellega kaasnevad parem maitse ja tervis.

Puravita leivainnovatsioon

Leib, mille pagar tegi tuhandeid aastaid tagasi lahtise leegi kohal ning päts, mis äsja teie kohaliku pagari ahjust välja hüppas, on üsna erinevad, kuid neil on samad geenid - terad. Me oleme õppinud läbi eelkäijate jõupingutuste, kuidas neist maksimumi saada. Meie uusimad lahendused lähevad veelgi kaugemale - võimaldades küpsetada ise Gut Health’i leiba.

Puravita Fibre +

See valmissegu võimaldab küpsetada tervislikku palju kiudaineid (fibre) sisaldavat leiba. Puravita Fiber + sisaldab looduslikku prebiootilist kiudu, mis aitab kaasa soolestiku normaalsele toimimisele. Ainult kaks viilu sellest maitsvast leivast annavad veerandi selle prebiootilise kiudaine soovitatavast päevasest kogusest, aidates saavutada rõõmus kõht.

Puravita Paus

Kas soovid oma tervislikele suupistetele lisada rohkem särtsu? Puravita Break ületab kõik ootused võimaldades küpsetada looduslikku pehmet leiva batoonikest, mis on ühtlasi ka sinu soolestikule tervislik. Batoonikestes on palju valke ja kiudaineid ning need on täiustatud terade ja puuviljadega. Pehme tekstuuriga maitsvat batoonikest saab süüa niisama ning ka teha sellest ideaalne tervislik söögipala kaasahaaramiseks.

Tuginege meie sajandipikkusele kogemusele küpsetustööstuses, et saaksime teile pakkuda lahendusi valmistamaks kõige maitsvamaid Gut Health kasulikkusega leibu. Leidke endas see Puravita leiva supervõim juba täna, samal ajal kui meie uurime tuleviku võimalusi. Meie kõhu heaks!

Kui olete huvitatud Happy Guti tootelahendustest, siis võtke ühendust meie kohaliku müügiesindajaga

Get Inspired