Cacao-Trace juhatab kakao ahela tõeliselt jätkusuutliku tuleviku poole

26 juuni 2023

Cacao Trace
Community
Corporate

Meie Cacao-Trace programm teeb olulisi edusamme kakao ahela jätkusuutliku tuleviku suunas.Jääme vankumatuks oma pühendumuses kakaoahelale ja kõigile asjaosalistele, säilitades oma esialgset pühendumust tõeliselt jätkusuutliku tuleviku saavutamiseks ja oleme uhked püüeldes 2025. aasta eesmärkide poole. Kooskõlas meie eesmärkidega on meil hea meel jagada 2022. aasta Järgmise Põlvkonna Kakao sihtasutuse aruannet, mis tõstab esile mõningaid suurepäraseid tulemusi, mida oleme oma klientidega juba saavutanud, ja annab ülevaate sellest, kuidas teie saate selle liikumisega liituda.

Cacao-Trace on jätkusuutliku kakao ahela loomisel teejuhiks alates kakaotootjate mõjuvõimu suurendamisest kuni keskkonnamõju vähendamiseni. 2022. aasta järgmise põlvkonna kakao sihtasutuse aruanne tutvustab programmi saavutusi sellistes valdkondades nagu põllumajandustootjate sissetulek, bioloogiline mitmekesisus ja süsiniku jalajälje vähendamine. I2022. aastal ületasime oma eesmärgi, kogudes 2 miljonit eurot šokolaadiboonust, mis saadeti 100% põllumeestele. 

PAREMAD TULUD PÕLLUMEESTELE

Quality Premiumprogrammist saadud tulu, makstakse otse põllumajandustootjatele lisaks taluhinnale, on avaldanud elumuutvat mõju 15 273 taluniku perekonnale, kes osalevad programmis Cacao-Trace. 

PAREM HARIDUS JA TERVIS KOGUKONDADELE

Oleme suutnud tagada parema hariduse, ehitades Davidkro asumisse 3 klassiruumi ja jagades lastele 4500 komplekti õppevahendeid. See algatus on osa meie laiemast strateegilisest võitlusest lapstööjõu vastu, mis koosneb viiest omavahel seotud sambast, mille leiate meie aruandest. Pakkusime kogukondadele paremaid tervisetingimusi, ehitades Nero-Brousse'i 1 sünnitusmaja ja 12 uut veetorni puhta vee jaoks. 

Oleme rakendanud ka seadmeid, protsesse ja koolitusi, et toetada põllumajandustootjaid jätkusuutliku, b>suurepärase maitsega šokolaad tootmisel, samuti agrometsanduse arendamine, mis toob kogukondadele rohkem bioloogilist mitmekesisust, paremat kliimakindlust ja uusi sissetulekuallikaid . 

Need algatused on vaid mõned näited sellest, kuidas oleme pühendunud põllumeeste elu parandamisele. Liituge meiega, et avada kakaoahela jätkusuutlik tulevik. Avastage meie täielik integreeritud aruanne ja tegutsege jätkusuutlikuma šokolaaditööstuse suunas.