Taimepõhine brioche: 55% väiksem mõju keskkonnale

12 apr 2023

Taimepõhine on pagari-, kondiitri- ja šokolaaditööstuse üks suurimaid ja kiiremini kasvavaid trende. Lisaks on see toiduainetööstuses üldiselt tohutu ülemaailmne trend. 2018 kuni 2021 on tarbijate arv, kes ostab taimepõhist toitu iganädalaselt, peaaegu kahekordistunud. Meie Taste Tomorrow tarbijauuringu põhjal usub 60% tarbijatest, et taimepõhisel toidul on positiivne mõju keskkonnale. Inimesed ostavad taimseid tooteid peamiselt loomade heaolu, tervise ja jätkusuutlikkusega seotud põhjustel. 

Ei mingeid kompromisse maitses ega tekstuuris

Kuigi inimesed püüdlevad parema planeedi poole, ei ole nad nõus taimse toidu valimisel maitse ega tekstuuri osas järeleandmisi tegema. Seetõttu on Puratos välja töötanud hulga mõnusaid taimepõhiseid koostisaineid, mis aitavad pagaritel, kondiitrite ja toiduainete tootjatel täita tarbijate nõudmisi. Taimepõhine brioche on ideaalne magus pagaritoode, mis sobib teie tootevalikusse. Kas teadsite, et taimepõhise brioche'i keskkonnajalajälg on kaks korda väiksem kui klassikalisel brioche´il, mis on valmistatud loomsetest koostisosadest nagu või ja munad? 

Avasta meie taimepõhine "Easy Soft’r Plant-Based Bakery Mix" segu

Meie uusim Easy Soft’r taimepõhine pagaritoodete segu parandab teie küpsetiste keskkonnajalajälge, ilma et see teeks järeleandmisi pehmuse ja värskuse osas. Muna asendamisega Puraslim tehnoloogiaga segus, ei pea pagarid ja toiduainete tootjad enam kasutama mune ja võid, et pakkuda tarbijatele mõnusat brioche'i

Tänu Puraslim tehnoloogia abil selles segus saate vähendada oma keskkonnajalajälge ja lasta tarbijatel nautida rikkalikke ja maitsvaid brioche-tooteid vastutustundlikumalt. Lisa boonus: madalama rasvasisalduse tõttu on taimepõhine brioche, mis on tehtud Easy Soft’r mix  segust, tervisenäitajate jaoks oluliselt kasulikum.

  • Taimepõhine Easy Soft’r on kontsentreeritud pagaritoodete segu, millel on palju eeliseid! Olenemata sellest, kas loote taimepõhiseid maiustusi või traditsioonilisi küpsetisi, meie mitmekülgne segu on abiks alati.
  • Üks Easy Soft'r Plant-Based'i peamisi eeliseid on selle kulutõhusus. Kui igas segus on 10% muna ja rasva, säästate raha, saavutades samal ajal maitsvad tulemused.
  • Samuti teame oma ülemaailmsest Taste Tomorrow uuringust, et tarbijad on teadlikumad sellest, mida nad söövad, ja loevad pakenditeavet hoolikalt. Hea uudis on see, et meie Easy Soft’r Plant-based Bakery Mix on Puratose ainulaadsete ensüümidega Clean(er) Label lahendus. Üks ensüümidest leiti Yellowstone'i rahvuspargi kuumaveeallikatest; see on aktiivne kõrgemal temperatuuril. See segus olev ensüüm annab parema tulemuse ilma vetruvust ja kohevust mõjutamata. Teine ensüüm (Intens Soft & Fine), inspireeritud Hunani metsadest, on samuti selles segus olemas. See parandab esialgset pehmust ja peensust, olles clean(er) label.  

Puratoses oleme pühendunud jätkusuutlikkusele ja Easy Soft'r Plant-Based on suurepärane valik teie keskkonnamõju vähendamiseks. Veelgi säästvamate valikute jaoks proovige kombineerida meie segu teiste Puratose taimepõhiste toodetega nagu Mimetic ja Sunset Glaze. Tutvuge meie taimepõhiste lahendustega siin. 

 

Saa inspiratsiooni magusatest ja soolastest retseptidest

Magus : Taimepõhine brioche šokolaaditükkidega

Vähenõudlik ja taimepõhine? Jah, see on võimalik! Tänu Easy Soft’r Plant-Based Clean Label segule ja Belcolade Cacao-Trace šokolaaditükkidele võimaldab see brioche retsept tarbijatel anda oma panuse parema planeedi loomisse samal ajal endale parimaid maitseid pakkudes. Kui tahad midagi erilist, siis punutud kuju muudab brioche veelgi atraktiivsemaks! See jääb riiulil kindlasti silma. 

Soolane: Taimepõhine Brioche hamburgeri kukkel

Puratos mõistab, et nõudlikud tarbijad nõuavad oma burgerites kvaliteetseid koostisaineid. Selleks, et aidata ettevõtetel eesotsas püsida, soovitame kasutada burgerikogemuse parandamiseks brioche kukleid. Parimatest koostisainetest valmistatud ja täiuslikult viimistletud brioche kuklid annavad pehme võise tekstuuri, mis omakorda on heaks täienduseks kõigele, mis burgeri vahel on. Oma mitmekülgse ja luksusliku maitsega saab brioche kukliga luua nii klassikalisi kui ka loomingulisi burgerikombinatsioone. Laske Puratosel luua maitsvaid ja esmaklassilisi burgereid, mis aitavad teie klientidel rohkema järgi tagasi tulla. Avastage see taimepõhise burgeri retsept pehme ja maitsva brioche-kukliga, mis on valmistatud Easy Soft'r Plant-Based Clean Label'ist ja mille vahel on Aasiast inspireerituna Jakast (jackfruit) valmistatud vahekiht!