Rohkem aega elu nautimiseks Puratose koostisainetega

28 veebr 2024

Meie Puratoses usume toiduinnovatsiooni muutvasse jõusse suurema heaolu nimel. Meie missioon ulatub kaugemale erakordsete koostisosade valmistamisest; see seisneb innovatsioonis parema heaks – et tuua kasu inimeste tervisele ja heaolule, aidata kaasa parema ja tervema planeedi loomisele ning parandada meie hinnatud klientide elu ja äri. 

Nii käsitööliste seas kui ka toiduainete tootmise dünaamilises valdkonnas on aeg väärtuslik kaup. Puratos on pühendunud koostisosade loomisele, mis mitte ainult ei vasta kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, vaid kehastavad ka mugavuse vaimu. Mõistame, et teie, meie hinnatud kliendid, väärite seda luksust ehk aega, mida veeta koos lähedastega, aega, et panustada isiklikele kirgedele ja üleüldiselt nautida elurõõme.

Tutvuge meie koostisosade valikuga, mis on loodud teie mugavuse huvides

Jahuparendajad

Puratose parendajad on midagi enamat kui lihtsalt parandajad teie küpsetistele – need pakuvad kindlust ja meelerahu, mida otsib iga käsitööpagar ja ka toidutootja. Leivatootmise keerulises tantsus, kus mängu tulevad sellised tegurid nagu temperatuur, niiskus, jahu kavliteedi kõikumised ja miks mitte ka tööjõuprobleemid, on meie jahuparandajad teile vankumatuks liitlaseks. 

Meie ulatuslik parendajate portfell rahuldab nii värske, pakendatud kui ka külmutatud leivasektori professionaalide ainulaadseid vajadusi. Ükskõik, kas valite meie täielikud mitmeotstarbelised parendajad või eelistate kohandatud modulaarseid lähenemisviise, leiate te kindlasti mõjuva põhjuse innovatsiooniks Puratosega, et sobitada see ideaalselt teie vajadustega.

Tutvustame mõningaid meie enimmüüdud pagaritoodete parendajaid, mis ei näita mitte ainult nende erakordseid omadusi, vaid ka mugavust, mida need teie igapäevatoimingutesse pakuvad:

S500 - maksimaalne tolerants, ikka ja jälle: Sajandit hõlmava leiva valmistamise pärandiga tutvustas Puratos juba 1953. aastal murrangulist T500, mis on esimene täielik pastakujuline jahuparendaja. Oma valemeid arendades tõime 1975. aastal turule S500, pulbri kujul parendaja, mis jõudis pagariteni kogu maailmas. Antarktika ainulaadne ensüümtehnoloogia S500 tuumas tagab ülima tolerantsuse, pakkudes ühtlast ja erakordset tulemust partiide kaupa, säästes teie väärtuslikku aega täiuslikkuse saavutamisel.

Soft’r Improvers parendajad - kombineeritud tekstuur ja mugavus: Meie pakendatud leibade jaoks kohandatud Soft’r parendajad sisaldavad tipptasemel ensüümi- ja emulgaatoritehnoloogiaid. Need koostisosad mitte ainult ei parenda toote tekstuuri kogu säilivusaja jooksul, vaid hõlbustavad ka retseptide kulude vähendamist. Soft’r Melting tehnoloogia loob optimaalse sulamistekstuuri, vähendades jäätmeid, hoides leiba kauem värskena. Veenev põhjus Puratosega uuenduste tegemiseks – need parandajad ei tõsta mitte ainult teie leiva kvaliteeti ja pikaealisust, vaid lisavad ka teie küpsetusprotsessile kihi võrratut mugavust.

Intens valik - kiire ja paindlik innovatsioon: Meie modulaarne Intensi sari teeb pagaritööstuses revolutsiooni. Need lahendused on üles ehitatud uusimale uurimis- ja arendustegevusele ning täiustavad taigna ja saia funktsionaalsust erinevates rakendustes, alates röstsaiadest, sarvesaiadest ja igasugustest pehmetest saiadest. See mitmekülgsus säästab teie aega muutuvate turundustrendidega ja tarbijate eelistustega kohanemisel.

Puraslim - tõhusus ja tervis igas partiis: vaadake oma leiva/saia pakkumised uuesti üle Puraslimi kasutamise vaatenurgast – parandajad ja segud, mis toovad teie loomingule rikkaliku maitse, tekstuuri ja värskuse. Samal ajal aitab Puraslim vähendada üldrasva, küllastunud rasvade ja kalorite sisaldust, pakkudes tõelist tasakaalu toitumises. Vähendades sõltumist kulukatest koostisosadest nagu näiteks rasvad ja lisades oamkorda rohkem vett, on Puraslim kaalukaks põhjuseks innovatsiooniks Puratosega, pakkudes nii tõhusust kui ka tervisele kasulikke omadusi

Mugavad segud

Professionaalsete pagarite jaoks ei saa ülehinnata kvaliteedi, kasutuslihtsuse ja kulutõhususe tähtsust. Puratose pagari ja biskviidi segud on loodud neid põhimõtteid silmas pidades, tagades sujuva ja veetleva küpsetuskogemuse.

Easy Soft’r Mix - multifunktsionaalne innovatsioon igale pagarile: Easy Soft’r mix segu kasutamine on oluline kasutegur käsitöölistele, pooltööstustele kui ka tööstusklientidele. See kontsentreeritud pagarisegu nõuab ainult vee, pärmi ja jahu lisamist, muutes selle uskumatult mitmekülgseks. See uuenduslik sari tagab optimaalse värskuse, maitse ja tekstuuri kulutõhusa hinnaga alates brioche'ist kuni panettone'i ja erinevate pehmete saialiste toodeteni. Valikusse kuuluv taimepõhine Easy Soft’r variant sobib suurepäraselt taimse magusa saia valmistamiseks, tegemata järeleandmisi tekstuuris või maitses.

Satin Premium Cake Mixes - uus tase maitses ja tekstuuris: Satin, esmaklassiline koogisegude sari on ideaalne tööriist maitsete ja tekstuuride uuendamiseks. Juba üle 30 aasta on Satin andnud pagaritele ja kondiitritele võimaluse pakkuda turul kõrgeima kvaliteediga kooke. Alates Satin Creamcake kreemisest biskviidist kuni Satin Plant-based taimepõhise versioonini, valige soovitud tekstuur ja asuge maitseelamuste teekonnale, mis rõõmustab teie kliente. Mitmekülgsed ja hõlpsasti kasutatavad Satin sarja koogisegud tagavad, et te ei pea kunagi tegema järeleandmisi oma loomingu kvaliteedis.

Cremyvit - kiire ja kreemine vaniljekreem: Kvaliteeti ei pea kiiruse nimel ohverdama, eriti kui tegemist on vanillikreemiga. Tutvustame Cremyvit’i – valikut mõnusalt siledaid ja kreemjaid vaniljekreemisegusid, mille valmistamiseks kulub vaid hetk – lisage lihtsalt vett! Cremyvit segud pole mitte ainult lihtsad kasutada ja kiiresti valmistatavad, vaid on ka küpsetus,- külmutamis ning sulatamiskindlad. Avastage lai valik erinevaid tooteid, milles seda kasutada, alates kookidest ja tartalettidest kuni ekleeride ja magusate pirukateni ning avastage üllatudes selle kreemi maitse ja tihke tekstuur, mida tarbijad ihkavad.

Kasutusvalmis lahendused

Avage oma loomingus uus tase mugavusele ja kõrgele kvaliteedile Puratose kasutusvalmis lahendustega, mis on hoolikalt koostatud, et säästa teie aega kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Deli Cheesecake - lihtne New Yorgi traditsioon: Sukelduge traditsioonilisest New Yorgi retseptist inspireeritud Deli juustukoogi lihtsusse. See kasutusvalmis juustukoogi põhi, mis on rikastatud 30% toorjuustu ja munadega, tagab iga juustukoogi õnnestumise ühtlase kvaliteediga. Öelge hüvasti keerulistele protsessidele – Deli Cheesecake juustukoogisegu on lihtne kasutada ja see küpseb kiirelt, mistõttu pole vaja veevanne ega pikemaid küpsetusaegu. Nautige vabadust eksperimenteerida ja oma tunnusjuustukooki meisterdada, säästes väärtuslikku aega, luues samal ajal ainulaadseid maitseid, tekstuure ja kujundusi.

Cremfil - ajasäästlikud kreemitäidised: Kreemitäidiste hulgas tipptasemel tunnustatud Cremfil pakub pumpamisel, küpsetamisel ja külmutamisel silmapaistvat stabiilsust, säästes teie väärtuslikku aega tootmisprotsessis . See kasutusvalmis täidis ühendab endas tehnilise tipptaseme hämmastava maitse ja pika säilivusajaga. Cremfil on loodud pagari- ja kondiitritoodete tõhususe tagamiseks. Selle võrratud tehnilised omadused teevad sellest mitmekülgse aega säästva lahenduse, mis tagab stabiilsuse erinevates variantides, alates ekstrusioonist kuni süstimise ja sadestamiseni. Nautige Cremfili kasutusmugavust enne ja pärast küpsetamist, panustades ajasäästlikusse tootmisse.

Topfil Range - kiired ja särtsakad puuviljatäidised: Topfili kasutusvalmis puuviljatäidised on loodud selleks, et lisaksid teie loomingule ilma probleemideta loomuliku puuviljamaitse. Valige vastavalt oma eelistustele puuviljatükkide või sileda tekstuuriga täidised. Mitmekesise maitsevalikuga, nagu õun, pirn, mustikas, maasikas, vaarikas, mango, aprikoos, kirss ja palju muud, lihtsustab Topfil teie loomingulist protsessi, säästes teie aega ja suurendades samal ajal teie pagaritoodete elujõulisust.

Carat - aega säästvad täidised igale pagarile: Meie rasvapõhiste täidiste valik Carat pakub teile valikut maitseid ja funktsioone, et rahuldada teie loomingulisus ja säästa aega. Olenemata sellest, kas olete käsitööline või professionaal, pakub Carat mugavat lahendust. Mitmeotstarbelisest kuni ülima küpsetuskindluseni kuni kergelt täidise lisamiseni,Carat tõstab teie magusad küpsetised vaevata kõrgemale tasemele, lisades luksust maitses järeleandmisi tegemata. 

Igas meie pakutavas uuenduslikus lahenduses peitub lubadus – parandada mitte ainult teie loomingu maitset, vaid ka teie elu üldist kvaliteeti. Puratos võimaldab oma hõlpsalt kasutatavate toorainetega vähendada teie tööd ja sellega lisada luksuslikku aega, et te saaksite keskenduda tõeliselt olulisele.

Kuna uuendusteks on nii palju erinevaid põhjuseid, siis ühinege meiega, et luua maailmale positiivset mõju. Koos saame teha nii mõndagi head ja planeeti edasi viia.