Jäätmete minimeerimine, mõju maksimeerimine Puratose koostisosade ja retseptidega

26 veebr 2024

Puratoses on meie missiooniks luua uuendusi parema heaks, ulatudes palju kaugemale erakordsete koostisosade loomisest pagari-, kondiitri- ja šokolaaditööstusele. 

Olenemata sellest, kas juhite väikest käsitöö pagariäri, haldate pagariketti või jälgite suuremahulist tootmisrajatist, mõistame, kui oluline on minimeerida jäätmeid ja maksimeerida oma pagaritoodete mõju.

 Selle eesmärgi nimel esitleme uhkusega hulgaliselt uuenduslikke koostisosi ja retsepte, mis on loodud toidujäätmete vähendamiseks ja teie loomingu mõju suurendamiseks.

Tutvuge meie koostisosade valikuga, mis on loodud küpsetistes ja kookides toiduraiskamise vähendamiseks

Intens Freshness: Säilivusaja pikendamine, jäätmete vähendamine

Kui sa valid Intens Freshnessi, see ei ole ainult koostisaine; see on teie võimalus pühenduda toiduraiskamise vähendamisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele. Toiduainete tootmise dünaamilises maailmas silma paistev Intens Freshness sisaldab täiustatud ensüümtehnoloogiat. 

See ainulaadne koostisosa pikendab küpsetiste säilivusaega kuni kahe nädala võrra, minimeerides tõhusalt toidujäätmete teket. Integreerides Intens Freshnessi oma protsessidesse, teete teadliku valiku oma ettevõtte jätkusuutlikkuse edendamiseks. Võite olla kindel, et pikem säilivusaeg ei kahjusta teie tooteid iseloomustavat erakordset maitset.

Soft'r Melting Clean(er) Label (CL): Säilitab tekstuuri kauem

Soft'r Melting CL on midagi enamat kui teie saia tekstuuri säilitamine; see on põhjus miks meiega koos uuendusi teha. Spetsiaalselt keskmise suurusega ja magusa saia jaoks mõeldud Soft'r Melting CL on uuenduslik tehnoloogia, mis on loodud saia pehmuse ja niiskuse säilitamiseks pikema aja jooksul. 

See "cleaner label" lahendus tagab teie pagaritoodetele pikema säilivusaja ja väiksema keskkonnamõju tänu toidujäätmete vähendamisele. See on samm jätkusuutlikkuse suunas, ilma et see kahjustaks maitset, mida teie kliendid armastavad.

Acti-Fresh: Kvaliteet, mis kestab ja raiskamine väheneb

Acti-Fresh ei ole ainult koogi kvaliteedi parandaja; see on samm jätkusuutlikkuse poole. Kookide ja küpsetiste säilivusaega pikendades vähendate aktiivselt jäätmete teket ja aitate kaasa keskkonnasõbralikumale küpsetustavale. 

See valik parandajaid pikendab teietoodete säilivusaega kuni 30%, vähendades raiskamise ohtu ja parandades üldist kvaliteeti.

Uuenduslikud retseptid parema planeedi jaoks

Röstsai – vähem jäätmeid, pikem säilivusaeg

Röstsai – vähem jäätmeid, pikem säilivusaeg

Kasutage oma loovust meie röstsaia retsepti abil, et vähendada jäätmeid kuni 50% ja nautida kauem säilivat röstsaia. See lahendus võiks olla teile põhjuseks, et panustada jätkusuutlikku pagaritööstusesse nii, et iga viil loeks.

Prantsuse Brioche päts - jäätmetekke vähendamise uus definitsioon

Prantsuse Brioche päts - jäätmetekke vähendamise uus definitsioon

Meie tipptasemel koostisosad annavad brioche´ile uue dimensiooni, vähendades jäätmeid kuni 50% võrreldes traditsiooniliste retseptidega. Valides selle innovatsioon parima heaks kontseptsiooni, võimaldab see teil keskkonda oluliselt ja positiivselt mõjutada.

Puratose retseptid

Puratose retseptid

Inspiratsioonist loominguni. Leia oma järgmise retsepti jaoks uusi ideid.

Kuna uuendusteks on nii palju põhjuseid, siis ühinege meiega ja loome maailmale positiivset mõju. Koos saame teha head ja planeeti edasi viia.