Igal kaunil koogil on jutustada oma lugu

Tarbijad ihkavad rohkem kui kunagi varem autentseid ning hõrke kondiitritooteid, millel on põnevad tekstuurid ja maitsed. Samal ajal – nagu meie Taste Tomorrow uuring näitab – tunnevad tarbijad üha enam huvi nende toidu taga olevate lugude vastu ja selle mõjust nende tervisele ja planeedile. Neid tegureid arvesse võttes soovime koos teiega kondiitriäri uuesti leiutada (taasavastada). Meie eesmärgiks on aidata teil oma klientide soove paremini täita.

PARIM KLASSIKA

Kust alustada kondiitriäri uuesti avastamist? Eelistatavalt kondiitritoodete klassikast, mida hindavad ja armastavad tarbijad üle kogu maailma. 

2021. aastal Euroopa osalejate seas läbi viidud Taste Tomorrow uuringu kohaselt meeldivad 79%-le küsitletutest traditsioonilised maitsed. Igal riigil on oma klassikud ja mõned neist on populaarsed ka naaberriikides ja isegi kogu maailmas, näiteks sidruni beseekook (Lemon Meringue) või Brownie (Éclair).

Puratoses tahame säilitada nende ja paljude teiste kondiitritoodete seas klassikute ajalugu, pärandit ja traditsioone.

OLE LOOMINGULINE

Kondiitriklassika kujutlusvõimeliste tõlgendustega saate luua põnevaid lugusid.

Mängige erinevate maitsetega, looge huvitav kombinatsioon, kasutage uut tekstuuri ja andke oma klassikale originaalne välimus. 

Lase oma loovus valla! 

Tarbija võib olla valmis katsetama rohkem, kui arvate: meie 2021. aasta Taste Tomorrow uuringus väljendas 59% Euroopas küsitletud tarbijatest soovi proovida uut maitset või ebatavaliste maitsete kombinatsiooni. Kasutage meie portfooliot, mis aitab teil oma ideid realiseerida!

TERVISLIKUM

Tarbijad on aina rohkem teadlikumad suhkru ja rasvaste koostisosade liigse tarbimise mõjust. Õnneks on palju võimalusi olla fantaasiarikas ja loominguline. 

Lisa rohkem puuvilju. Klassikaliste retseptide puhul, mis ei sisalda puuvilju, lisage puuviljatäidis. Kui teie tavaline retsept sisaldab juba puuvilju, saate puuviljasisaldust suurendada, kasutades ühte meie puuviljatäidistest, mis sisaldavad 60% puuvilju ja rohkem. 

Lisage rohkem terasid. Meie idandatud teradega saate parandada oma klassikalise retsepti toiteväärtust ilma maitset või tekstuuri kahjustamata.

Vähendage nimetusi etiketil. Tarbijad pööravad järjest rohkem tähelepanu oma toote koostisainetele. Nad eelistavad lühikesi, puhtaid ja selgeid looduslike koostisosadega silte. Koostisosad, mida nad teavad ja mõistavad. 

Vähenda suhkrut. Miks mitte proovida meie tootevalikust vähendatud koostisainetega tooteid „clean(er) label“, milles suhkur on asendatud  alternatiividega.

PAREMA PLANEEDI NIMEL

Jätkusuutlikkus on muutunud paljude tarbijate ostuotsuste keskseks osaks kuna nad püüavad jätta selle ja ka tulevaste põlvkondade jaoks parema maailma.

 Kas olete valmis muutma oma klassikalist kondiitriäri jätkusuutlikumaks? 

• Üks võimalus on üle minna taimepõhiste koogisegude, täidiste, šokolaadi ja dekooride kasutamisele. Taimepõhistest toodetest on saanud toidu suurim trend – 64% tarbijatest (võrreldes 32% 2018. aastal) usub, et taimne toit on kasulik nii nende enda kui ka planeedi tervisele. 

• Teine võimalus on tagada tooraine ja koostisosade säästvam ja jätkusuutlikum hankimine. Tooraine hoolikas valimine ja hankimine: kohalik hange, läbipaistev tarneahel, tuntud sertifikaadid, nagu RSPO ja Cacao-Trace šokolaad, mis tagab kakaotootjatele parema elukvaliteedi, keskendudes samal ajal suurepärase maitsega šokolaadile, mida šokolaadisõbrad hindavad kõikjal maailmas.

Soovite rohkem informasiooni? Võtke meiega ühendust!