Kuidas tasakaalustada brioche'i kulusid ilma kvaliteeti ohverdamata?

12 apr 2023

Tänasel turul seisab pagaritööstus silmitsi väljakutsetega, mis on tingitud hiljutistest ülemaailmsetest sündmustest. See on mõjutanud koostisosade kättesaadavust ja maksumust ning konkreetsete kaupade hankimise logistikat. Kasvavad kulud võivad tänapäeval pagari- ja toidutootjaid märkimisväärselt mõjutada. USA tööministeerium avaldas 2023. aasta jaanuaris aruande, mis näitab, et munade hinnad on eelmisest aastast tõusnud 59,9% ja või 31,4%. Brioche on üks kulukamaid pagaritooteid, kuna selles on palju võid ja mune.

Meie Taste Tomorrow tarbijauuring (2022) näitas, et 96% inimestest on mures inflatsiooni ja selle mõju pärast nende leibkonna kulutustele. Täpsemalt on toiduainete hinnatõus üks kolmest peamisest probleemist.

Kasumlikkuse säilitamiseks võivad pagarid oma toodete hindu tõsta. See võib aga muuta nad vähem konkurentsivõimeliseks ja raskendada klientide meelitamist. Ajal, mil hinnad tõusevad, pakub Puratos uuenduslikke lahendusi, mis aitavad klientidel kulusid vähendada maitses ja kvaliteedis järeleandmisi tegemata. 

Kuidas valmistada parimat brioche'i kulusid vähendades?

Siin on mõned Puratose poolt pakutavad kulusid säästvad ja kvaliteeti säilitavad lahendused:

  • Easy Soft’r segud: Kasutades Easy Soft’r 10/100, mis sisaldab segus juba 10% muna ja 10% rasva, saavad pagarid vähendada retseptikulusid kuni 20%. Taimepõhiste versioonide jaoks on Easy Soft'r Plant-Based Clean Label segu. 
  • Puraslim: Rasv on kallis koostisosa, kuid Puraslim tehnoloogia abil saavad pagarid vähendada brioche'i retseptides rasvasisaldust ja vähendada retsepti maksumust kuni 20% ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.
  • Sunset Glaze: See munamäärde alternatiiv annab silmapaistva sära ja värvi, ilma et peaks päris mune kasutama, olenemata sellest, kui värsked munad on. Sunset Glaze’iga saavad pagarid glasuurida 10% rohkem tooteid võrreldes munadega.
  • Mimetic Incorporation: See taimne spetsiaalne rasv võimaldab pagaritel valmistada maitsvat brioche'i. See käitub sulamisel samamoodi kui või, kuid sellega on palju lihtsam töötada ja see on kuluefektiivsem kui või. Mimeticu abil saavad pagarid säästa kuni 30% tootmiskuludelt. 

Neid lahendusi kasutades saavad pagarid ja toidutootjad kulusid tasakaalustada või vähendada, säilitades samal ajal oma brioche-toodete kvaliteedi ja maitse. Pagaritööstuse juhtiva uuendajana jätkab Puratos lahenduste arendamist ja pakkumist, mis aitavad pagaritel püsida konkurentsivõimelisena ja kasumlikuna isegi rasketel aegadel.