Cacao-Trace juhatab kakao ahela tõeliselt jätkusuutliku tuleviku poole

26 juuni 2023

Cacao Trace
Community
Corporate

Meie Cacao-Trace programm teeb olulisi edusamme kakaoahela jätkusuutliku tuleviku suunas. Jääme vankumatuks oma pühendumuses kakaoahelale ja kõigile asjaosalistele, säilitades oma esialgse pühendumuse tõeliselt jätkusuutliku tuleviku saavutamiseks ja oleme uhked püüeldes oma 2025 aasta eesmärkide poole. Kooskõlas meie eesmärkidega on meil hea meel jagada meie 2022. aasta järgmise põlvkonna kakaofondi aruannet , mis tõstab esile mõningaid suurepäraseid tulemusi, mida oleme oma klientidega saavutanud, ja annab ühtlasi ka ülevaate sellest, kuidas teiegi saate selle liikumisega liituda.

Cacao-Trace on jätkusuutliku kakaoahela loomisel teejuhiks alates kakaotootjate mõjuvõimu suurendamisest kuni keskkonnamõju vähendamiseni. 2022. aasta järgmise põlvkonna kakaofondi aruanne tutvustab programmi saavutusi sellistes valdkondades nagu põllumajandustootjate sissetulek, bioloogiline mitmekesisus ja süsiniku jalajälje vähendamine. 2022. aastal ületasime oma eesmärgi, kogudes 2 miljonit eurot šokolaadiboonust, mis saadeti 100% põllumeestele. 

PAREMAD TULUD PÕLLUMEESTELE

Premium Kvaliteet, mis makstakse lisaks taluhinnale otse põllumajandustootjatele , on avaldanud elumuutvat mõju 15 273 taluniku perekonnale, kes osalevad programmis Cacao-Trace. 

PAREM HARIDUS JA TERVIS KOGUKONDADELE

Oleme suutnud tagada parema hariduse, ehitades Davidkrosse 3 klassiruumi ja jagades lastele 4500 komplekti õppevahenditega. See algatus on osa meie laiemast lapstööjõu vastase võitluse strateegiast, mis koosneb viiest omavahel seotud sambast. Need on leitavad meie aruandest. Pakkusime kogukondadele paremaid tervise tingimusi, ehitades Nero-Brousse'i ühe sünnitusmaja ja 12 uut puhta vee torni. 

Samuti oleme rakendanud seadmeid, protsesse ja koolitusi, et toetada põllumajandustootjaid jätkusuutliku ja suurepärase maitsega šokolaadi tootmisel. . Aitame ka arendada agrometsandust, mis toob kogukondadele rohkem bioloogilist mitmekesisust, paremat kliimakindlust ja uusi sissetulekuallikaid. 

Need algatused on vaid mõned näited sellest, kuidas oleme pühendunud põllumeeste elu parandamisele. Liituge meiega, et avada kakaoahela jätkusuutlik tulevik. Avastage meie täielik integreeritud aruanne ja asuge tööle jätkusuutlikuma šokolaaditööstuse suunas.