Kuidas Puratose koostisosad aitavad teil tervislikumaid brioche-tooteid luua

12 apr 2023

Üha enam tarbijaid kogu maailmas eelistavad tervislikku eluviisi. Meie viimane Taste Tomorrow uuring näitab, et nõudlus tervislikumate toiduvalikute järele kasvab. Tegelikult otsib enam kui 1 kahest tarbijast (58%) toiduvalikuid, mis toetavad nende üleüldist tervist. Kuid maitse on endiselt võtmetegur, kuna 60% inimestest ei soovi maitsete osas järeleandmisi teha isegi kui see on tervisele kasulik.

Brioche´i saab ka tervislikumaks muuta?

Traditsiooniliselt valmistatakse brioche'i või ja munaga, mille tulemuseks on rikkalik, kergelt magus ja meeldiv maitse, mida tavaliselt tervislike toitudega ei seostata. Kuid tänu Puratose uuenduslikele koostisainetele on nüüd võimalik luua brioche-tooteid, mis saavad "A-nutriscore'i" ilma maitset ja mõnutunnet ohverdamata. Meie lahendustega saate pakkuda oma klientidele mõlemast maailmast parimat – maitsvaid ja tervislikke brioche-valikuid, mis vastavad nende muutuvatele vajadustele ja eelistustele..

Kuidas arendada tervislikumat brioche´i?

  • Vähenda rasva: Puraslim – see on valik segusid ja parendajaid, mis vähendavad (küllastunud) rasvu ja kaloreid ilma maitses järeleandmisi tegemata. Kasutades oma brioche'i retseptis Puraslimi, saate luua tooteid, mis püsivad kauem värsked ja on toitvamad. Lisaks tarbijatele tervislikuma valiku pakkumisele võib Puraslim aidata teil hallata tootmiskulusid ja suurendada tõhusust. Lisaks vastab Puraslim „clean(er) label“ etikettide nõudmistele, seega saate oma klientidele pakkuda loomulikumat toodet.
  • Kasutage juuretist: Meie Taste Tomorrow uuringud näitavad, et juuretise populaarsuse peamine tõukejõud on selle suurepärane maitse. Kuid uued uuringud näitavad ka, et juuretis võib pakkuda ka tervisele kasu. Haputaignaga kääritatud leib on kergemini seeditav. Veelgi enam, juuretises leiduvad vitamiinid ja mineraalained omastuvad organismis kergemini ning organism oskab neid ka paremini ära kasutada. Kui kasutate oma brioche'i retseptis juuretist, saate pakkuda tervislikumat alternatiivi, mis ei kahjusta maitset.
  • Lisage teri ja seemneid: Terad ja seemned on suurepärane lisand igale brioche retseptile. Meie Taste Tomorrow uuring näitab, et täna peab 73% tarbijatest täisteratooteid oma igapäevases dieedis tervislikuks ja maitsvaks lisandiks. Sproutgrain (idandatud terad) on kasutusvalmis toode, mis ühendab endas idandatud ja fermenteeritud täisteratooteid & seemned. See on ainulaadne koostisosa, mis ühendab nii tervist kui ka maitset.

Saa inspiratsiooni uutest retseptidest

2022. aasta detsembris avaldas Taste Tomorrow TikToki 8 kõige trendikama ja populaarseima retsepti ja roa nimekirja ning arvake ära, mida? Homaari rull oli üks neist!

See USA-st pärit klassikaline roog on tavaliselt valmistatud homaarilihast ja majoneesist serveerituna grillitud brioche-kuklil, muutes selle meeldivaks maiuspalaks. Puratose toodetega nagu Puraslim, Sapore Madre, Sapore Carmen 50, Intens Puraslim Clean Label, Idandatud rukkiterad siirupis ja Mimetic lisamise abil on aga võimalik luua brioche´i tervislikum ja taimepõhine versioon, säilitades samal ajal selle meeldiva maitse. Kasutades homaari liha asendajana erinevaid seeni, homaari küüniste tekstuuri jäljendamiseks palmi südameid ja joodi maitse esiletoomiseks merevetikaid, on see roog nii maitsev kui ka toitev. Nende lihtsate vahetustega on võimalik saavutada isegi brioche jaoks A-Nutriscore.

Avastage retsepte, kuidas brioche'i maitset ja tekstuuri ideaalselt erinevate täidistega kombineerida siin