Puratose töötajad

Puratos panustab oma personali töökeskkonda, kus põhielementideks on õppimine ja karjääriarendus. Puratose töökultuur võimaldab arendada oma võimekust läbi teaduse, kontserni innovatsiooniajaloo ja tulevikku suunatud vaate.

Puratos on rahvusvaheline kontsern. Puratose tooted ja teenused on saadaval enam kui 100 riigis ning enam kui 70 Puratose tütarettevõttes kogu maailmas töötab üle 8780 inimese.

Meie töötajate arv on alates 2012. aastast kasvanud 30%. Me julgustame oma töötajaid tegema koostööd ja olema uhked kõigi saavutuste üle, luues tõhusaid lahendusi, mis tagavad klientidele suurema edu.

Kuidas oma võluväge kasvatada?

Juba esimesel tööpäeval alustate oma õpiteekonda, kui osalete uustulnukana Puratose vastuvõtuprogrammis. Ulatusliku töölevõtuprogrammi käigus tutvute esmalt ettevõtte ajaloo, kultuuri, toodete, kliendi- ja tarbijakäsitusega ning meie jätkusuutlikkusele suunatud pühendumusega.

Kontserniga tutvumine toimub läbi kolleegidega suhtluse ja sellega kaasneb interaktiivne e-kursus.

Koostööd soodustav keskkond

Puratos usub meeskonnatöösse. Jagame teadmisi üle kogu maailma oma sise- ja välisvõrgustike kaudu, edendades oma organisatsioonis parimat tava, uuenduslikkust ja võimekust. Teeme koostööd mitmeid valdkondi hõlmavate meeskondadega, samuti väliste äripartneritega, sealhulgas oma klientide (B2B) ja nende klientidega (tarbijad, B2C).

Puratos usub kiirete võitude asemel pikaajaliste eesmärkide saavutamisse. See tähendab, et Puratos panustab aktiivselt tulevikku. Selle tõestuseks on Puratose enam kui 88 innovatsioonikeskust ja tõsiasi, et ettevõte kulutab 2,5 % oma käibest uurimis- ja arendustegevusele.

Puratose Ülikool – ainulaadne kogemus

Innovatsioon on kogu meie tegevuse keskmes ning meie pühendumust järjepidevale õppimisele väljendab Puratose Ülikool, mis pakub mitmekülgset ja kogu karjääri kestvat õpikogemust.

Ainulaadse Puratose juhtimisprogrammi kaudu saavad meie praegustest ja tulevastest juhtidest meie maagilise töökultuuri kirglikud saadikud. Programmi läbimisel on nad võimelised edu saavutama meie kiires ja nõudlikus keskkonnas.

Rohkem infot leiate ja oma esimese sammu sellel põneval teekonnal saate teha kui külastate meie tööpakkumiste lehte (sisestage link oma tööpakkumiste lehele).