Meie tegutsemisviis

Puratose maagia

Kõikjal, kus tegutseme, saame inimestega lähedaseks.

Töötame palju selle nimel, et mõista iga riigi kultuuri ja ainulaadseid toimimisviise. Selleks on kaks põhjust: konkreetse riigi klientide parem teenindus ning selle kultuuri jagamine ja tähtsustamine nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Ühendame mitmekesisuse järjepidevusega: me jagame samu väärtusi ja oleme välja töötanud ühtse rahvusvahelise tegutsemisviisi, mida kutsume Puratose maagiaks. See kõik tuleneb meie kogemusest ja koostööst erinevate kultuuridega, millesse on kaasatud kõige paremad pagarid, kondiitrid ja šokolaadimeistrid.

Inspiratsioon ja innovatsioon

Soovime kõigi oma koostööpartnerite jaoks olla uute ideede ja usaldusliku teabe allikaks. Leiame, et inimesed esitavad oma toidule üha kõrgemaid nõudmisi, nii kvaliteedis kui ka inspiratsiooni tasandil. Oleme oma klientidele usaldusväärne innovatsioonipartner, kes aitab neid kõrgendatud nõudmisi täita. Meie lähenemisviis põhineb kuuel Puratose põhiväärtusel, mida kirjeldame allpool.

Meeskonnavaim

Meeskonnavaim

Meeskonnavaim on meie äritegevuse oluline osa. Usume, et koos töötades võime jõuda kaugemale ja protsessi sealjuures nautida.

Kirg

Kirg

Ühisest kirest innustatuna aitame oma koostööpartnerite ettevõtetel uute ideede abil kasvada. Selle sama kirega loome ka töökeskkonna, mis innustab inimesi arenema ning tunnustab nende entusiasmi usalduse ja toetusega.

Eetilisus

Eetilisus

Kõik meie otsused juhinduvad eetika põhimõtetest. Lähtudes oma sisemisest veendumusest, järgime kutsestandardeid, peame lugu kohustustest ja tagame toidu täieliku ohutuse.

Vaprus

Vaprus

Pole kirge ilma vapruseta. Võimalustest kinni haaramine nõuab teatud määral südikust: ärge kunagi peljake proovida uusi asju.

Kvaliteet

Kvaliteet

Õnnestume iga kord juba esimesel korral ning otsime pidevalt viise, kuidas veelgi areneda. Lähtume oma tegevuses alati kvaliteedist.

Visioon

Visioon

Innovatsiooniks on vaja visiooni. Visiooni, mis põhineb kogemustel, et innukalt otsida uusi võimalusi ja aidata klientidel ajaga kaasas käia.

Meie organisatsioon

Puratos on globaalne, kliendikeskne organisatsioon, mis on tihedalt seotud emafirmaga

Avasta

Innovatsioon

Innovatsioon on meie suurim vara ja unikaalse müügiedu alus , mis on tõendatud, kui vaadata tagasi meie rikkalikule ajaloole

Avasta