Toiteväärtus

Tarbijad on hakanud üha enam tähelepanu pöörama oma toidu kvaliteedile, sest toitumist puudutavad otsused on üliolulised. Leiba, pagari-, kondiitri- ja šokolaaditooteid valides soovivad inimesed teada, kui tervislikud, maitsvad ja värsked need on. Puratos kui ülemaailmselt tuntud uuenduslike toodete ja teenuste pakkuja pagari-, kondiitri- ja šokolaaditoodete sektoris on võtnud oma ülesandeks pakkuda parimate omadustega tooteid ja lahendusi, maitse osas mööndusi tegemata.

Tervis ja heaolu Puratoses

Meie lähenemine tervisele ja heaolule koosneb 9-st punktist. Kui tervise osa toetab teadus, siis heaolu osa on seotud tarbija arusaamaga, milline toit on neile parem.

TERAD & seemned

TERAD & seemned

Suurendame oma toodetes terade ja seemnete kogust. Lisaks soovitame tarbida täisteratooteid, mis sisaldavad palju teravilja, täistera ja seemneid. See aitab tarbijatel üle maailma jõuda soovitatud päevase kiudainete tarbimiseni.

SUHKRU vähendamine

SUHKRU vähendamine

Puratos aitab suhkrutarbimist vähendanda läbi oma suure valiku vähendatud suhkrusisaldusega kondiitritoodete ja šokolaadide. Lisaks töötame ümber olemasolevaid retsepte eesmärgiga vähendada suhkrusisaldust vähemalt 3%. Mis tahes suhkru eemaldamise, vähendamise ja/või asendamise toimingud ei tohiks kahjustada toodete maitset ega tekstuuri.

rohkem PUUVILJU

rohkem PUUVILJU

Suurendame võimaluse korral puuviljade sisaldust täidistes või puuviljatäidise sisu lõpptootes.

RASVA vähendamine

RASVA vähendamine

Meie eesmärk on eemaldada või vähendada rasvu, eriti madala toiteväärtusega rasvu, või asendada need hea toiteväärtusega rasvadega. Samuti keskendume transrasvhapete eemaldamisele ja nende asendamisele tervislikumate rasvaallikatega.

SOOLA vähendamine

SOOLA vähendamine

Pakume Maailma Terviseorganisatsiooni soovituse kohaselt lahendusi soola koguse vähendamiseks küpsetistes, et aidata tarbijatel järgida soovitust 5g soola päevas.

CLEAN(ER) label

CLEAN(ER) label

Üha enam tarbijaid soovib vähendada soovimatute koostisosade, nagu lisaained, kunstlikud värvained ja maitsed, hulka. Puratos pakub märgistuse CLEAN(ER) label all puhtaid ja puhtamaid alternatiive, mis võimaldavad valmistoodete koostisosade loetelu lühendada, selgemaks ja puhtamaks muuta.

ORGAANILINE

ORGAANILINE

Et vastata kasvavale nõudlusele looduslike toodete järele, pakub Puratos võimaluse korral mahepõllumajanduslikku alternatiivi, ilma et see muudaks toote maitset, tekstuuri ja üldist funktsionaalsust.

GLUTEENIVABA

GLUTEENIVABA

Kuna üha suurem hulk inimesi kaldub vältima gluteeni oma dieedis, pakub Puratos võimaluse korral toitaineliselt tasakaalustatud gluteenivabu alternatiive, ilma et see kahjustaks maitset ja tekstuuri.

TAIMEL põhinev

TAIMEL põhinev

Aitame kaasa paremale planeedile, pakkudes taimset alternatiivi, mille maitse, tekstuur ja funktsionaalsus on võimalikult lähedale traditsioonilisele.

Meie

Toiteväärtusele pühendunud

Toodete toiteväärtuse täiustamine

01

Toodete toiteväärtuse täiustamine

Iga kord, kui töötame välja uue toote, tagame, et selle toiteväärtus on optimeeritud, ilma et see mõjutaks maitseomadusi.

Teadustegevus

02

Teadustegevus

Oleme koostöös akadeemilise ja teadusmaailmaga pühendunud teadusuuringute juhtimisele ja toetamisele, aidates kaasa tarbijate tervise ja heaolu paranemisele.

Teadmiste jagamine

03

Teadmiste jagamine

Jagame klientidega oma teadmisi ja kogemusi ning pakume neile tarbijakäitumise ja toitumisega seotud infot.