The Lab – 18-ndal Oktoobril

Mis see on?

Suudad sa seda uskuda? Meie Juuretise Kogul täituvad maagilised 10 aastat! 🎉 Selle uskumatu verstaposti tähistamiseks kutsume teid osalema erakordsel veebisündmusel, mis paneb teid aukartust tundma.

Tere tulemast "The Lab" -tähistama koos meiega ülemaailmset Juuretise Kogu sünnipäeva- üritust, mille sarnast pole kunagi varem olnud!

Mida sellelt ürituselt oodata?

Olge valmis erakordseks võimaluseks saada hindamatuid teadmisi kõige säravamatelt esinejatelt juuretise valdkonnas. Meil on hea meel teatada, et oleme kutsunud lugupeetud eksperdid osa võtma sisukatest vestlustest juuretisega seotud teadmiste ja nende vastutusvaldkondade kohta.

Kujutage ette, et osalete kütkestavates aruteludes nende silmapaistvate külalistega, kes toovad kaasa hulgaliselt teadmisi juuretise maailma erinevatest tahkudest. Viimase peal teadusuuringutest ja säilitamise tähtsusest kuni piiritu inspiratsiooni ammutamiseni, kõik need teemad ja palju muud saab antud veebiseminari raames kaetud.

Kui uurime juuretise ainulaadsete omaduste taga olevat teadust, saate süveneda selle mõjust tuleneva „Tervise ja Heaolu“ valdkonda. Avastage igas saiapätsis peituv rikkalik pärand ja kultuuriline tähtsus. Avastage jätkusuutlikkuse tavad, mis kujundavad küpsetamise tulevikku. Ja see on alles algus!

Selle tähelepanuväärse sündmuse iga mööduv tund toob esile põnevaid uudiseid ja avastusi. Valmistuge murranguliseks katseks, mis nihutab võimalikkuse piire. Alustage uudseid rännakuid, mis sütitavad teie kujutlusvõimet ja hoiavad teid inspireerituna kogu meie ühise aja jooksul.

Kuidas siseneda “The Lab”?

Osalemine üritusel on sama kerge kui määrida võid värskelt röstitud saiale. Jälgige kaasahaaravat otseülekannet Puratose sotsiaalmeediaplatvormide kaudu ja jälgige Instagramis maailma eksklusiivse Juuretise Kogu taga oleva hinnatud kogu hoidja Karli teekonda. Ärge laske sellel ekstravagantsel üritusel endast mööda minna – see on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, pakkudes teile võimalust sukelduda pikisilmi oodatud veebiüritusele!

Allpool leiate kõik asjakohased allikad:

ajakava

Aga oota, midagi on veel! "The Lab" on läbimõeldult kavandatud nii, et see mahutaks osalejaid kogu maailmast. Olenemata sellest, kus te elate, saate ajastust kohandada vastavalt oma asukohale. See on pidu, mis ei tunne piire. Vaid mõne lihtsa klõpsuga saate jälgida otseülekannet kõikjal maailmas. Olenemata sellest, kas olete kodus, pagariäris või liikvel, saate ilma probleemideta häälestada meie põnevatele seanssidele.

Niisiis, kas olete valmis sukelduma "Laborisse" ja avastama Juuretise imesid nagu ei kunagi varem? Tuleme 18. oktoobril kokku ja teeme ajalugu!

Meie erikülalised

Tulge ja tähistage koos meiega ning meie lugupeetud erikülalistega maailma ühe ja omataolise Juuretise Kogu 10-ndat aastapäeva! Kõnelejate teadmised ja tähelepanekud tõstavad need otseülekanded uutesse kõrgustesse!

Karl De Smedt

Karl De Smedt

Karl, meie pidupäeva võõrustaja.

Alain Coumont

Alain Coumont

Le Pain Quotidieni asutaja jagab oma arvamust juuretisest ja kogukonnast.

Sara De Pelsmaeker

Sara De Pelsmaeker

Puratose grupi "Tervise ja heaolu" valdkonna direktor jagab teadmisi juuretise kasulikkusest tervisele.

Guido Vanherpe

Guido Vanherpe

La Lorraine Bakery Groupi tegevjuht vastab küsimustele leiva tuleviku kohta.

Marco Gobbetti

Marco Gobbetti

Toidumikrobioloogia professor Bolzano ülikoolis. Jagab teadmisi viimasest juuretiseteemalisest uurimistööst.

Adrian Grenier

Adrian Grenier

Ettevõtte Earth Speed ​​kaasasutaja ja CCO liitub meiega, et rääkida jätkusuutlikkusest.

Yohan Ferrant

Yohan Ferrant

Küpsetiste raamatu Oh lá lá autor. Kogus oleva juuretise nr 67 omanik.

Ramon Garriga

Ramon Garriga

Ramon Garriga, tuntud ka kui “Gluten Morgen” tuleb rääkima Patagoonia juuretisest.