Missioon ja visioon

Meie Puratoses teame, et inimesed kogu maailmas hoolivad oma toidu kvaliteedist üha enam. Vaadeldes ja analüüsides meid ümbritsevat maailma ning pöörates tähelepanu sellele, milline on meie kontserni (meie DNA) olemus, oleme määratlenud oma tulevikunägemuse, mis toetub meie ettevõtte pikaajalisele strateegiale.

Meie visioon

Usume, et inimesed hakkavad tulevikus pöörama oma toidu kvaliteedile üha enam tähelepanu.

Meie missioon

Puratoses oleme alati oma klientide ja tarbijate lähedal. Muudame kogu maailma toidukultuuride tehnoloogiad ja kogemused uuteks võimalusteks, mis aitavad klientidel oma äritegevuses veelgi edukamad olla.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele täielikku kindlustunnet. Tänu meie globaalsele kohalolekule ja erinevate kultuuride tundmisele püüame olla loovuse ja uute ideede allikas, pakkudes samal ajal oma inimestele parimaid võimalusi erialaseks arenguks.

Oleme oma klientide usaldusväärne kaaslane igal sammul, et ka nemad saaksid jätkata oma klientidele parima pakkumist. Meie eesmärk on olla klientide usaldust vääriv innovatsioonipartner.

Usaldusväärse innovatsioonipartnerina peame igapäevaselt olema väga tähelepanelikud. Meie tegutsemisviis ja väärtused aitavad meil oma eesmärke saavutada.

Need on meie teejuhid kõiges, mida teeme, sest oma klientide usalduse väärimine nõuab veatut lähenemist nii kvaliteedis kui ka teeninduses.

Meie logo

Ükssarvik meie logol sümboliseerib eetilisust ja vaprust. See tuntud mütoloogiline loom esindab kõike, mille eest seisame.

Meie organisatsioon

Puratos on globaalne, kliendikeskne organisatsioon, mis on tihedalt seotud emafirmaga

Loe rohkem

Tutvuge Puratosega

Meie tegutsemisviis

Meie Puratosse toimimise viis põhineb usaldusel, mis on meie tegude keskmes.

Loe rohkem

Tutvuge Puratosega