Jaekaubandus

Supermarketid

Puratos arendab eksklusiivseid programme mõne maailma juhtiva supermarketiga. Oma põhieesmärgil oma ärieesmärkide mõistes oleme suurepäraselt valmis andma supermarketite pagaritöökodadele kategooria toe, mida neil on vaja oma äritegevuse aktiivsemaks muutmiseks.

Osana meie võtmetehnoloogilisest lahendusest ei arenda me mitte ainult koostisosi, vaid ka töötame kõige tõhusamate tootmisprotsesside väljatöötamisel kas kaupluste tootmise kaudu või kolmandate osapoolte tootmispartnerite koordineerimisega.

Kategooria juhtimine

Tänapäeva konkurentsikeskkonnas peavad jaemüüjad eristuma, et meelitada ostjaid ja suurendada nende lojaalsust. Seda silmas pidades oleme välja töötanud ainulaadse lähenemise kategooria juhtimisele, võttes arvesse värske pagaritoodete kategooria eripära. Selle tulemusel on meil võimalik pakkuda kategooria juhtimise nõuannet, mis lubab teile pakkuda parimat tootevalikut, optimaalset tootmisprotsessi ja paljusid tõeliselt inspireeritud kaupu.

Retail
Supermarket

Teadusuuringud

Uurides suundumusi, hoiakuid, eelistusi ja tarbijate muutuvaid harjumusi, saame ka tuvastada järelejäänud nõudluse supermarketite pagaritoodete, söögikohtade ja šokolaadipõhiste valmistoodete järele. Uuringute tegemisel annavad meie tehnilised töötajad oma ainulaadseid oskusi, et aidata teie ja meie klientidega töötada ja töötada uute ja uuenduslike toodete välja töötamiseks, et täita iga lõhe turul.

Toetus

Lõpuks, meie turundusmeeskonnad saavad toetada supermarketisi koos kontseptsioonide ja POS-materjalidega, et tagada toodete võimalikult suur hõrenemine, kui need ulatuvad oma riiulitele.

Tänu meie tütarettevõtete esinemisele 68 riigis, on kogu maailmast pärit inspiratsioon, et luua autentsed pagaritunnet, mida ostjad otsivad.

Kui soovite lisateavet selle kohta, mida Puratos saab teie supermarketil teha, võtke ühendust oma Puratos esindajaga. Ootame teie ärakuulamist.

Meie kliendid

Meie kliendid on tavaliselt käsitöölised, tööstustootjad, supermarketid ja toitlustusettevõtted. Kõik, mida me teeme, on nende jaoks.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta

Teenused

Arendage uusi toodete kontseptsioone, vahetage ekspertidega kogemusi koostisosade koostoime, toitumise ja toiduainete sobivuse kohta. Osalege tehnilistel seminaridel.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta