Tööstused

Tööstustootjad

Kuna tööstustootjad on meie äritegevuse oluline osa, teame täpselt, kui keerukas võib nende äri olla. Kliendi rahulolu, püsiv kvaliteet ja tõhus tootmisprotsess on nende edu alus. Seetõttu kutsume kliente üles külastama meie innovatsioonikeskust ja mobiilset sensoorse analüüsi laborit Sensobus (pakume teenust korra aastas oma koostööpartneritele).

Kulude haldamine

Puratose spetsialistid keskenduvad koos klientidega valmistoodete kvaliteedi pidevale täiustamisele, tootekatsetusele ja toodetele viimase lihvi andmisele otse nende tootmisliinidel. Sel viisil on meil võimalik kulusid ja tootmiskadusid hallata, lähtudes tootmisprotsessist.

 

Kui esindate tööstustootjat ja soovite teada saada, kuidas Puratos teie ettevõtet aidata saab, võtke meiega ühendust kodulehe kaudu. Jääme teiega kohtumist ootama.

Industry

Meie kliendid

Meie kliendid on tavaliselt käsitöölised, tööstustootjad, supermarketid ja toitlustusettevõtted. Kõik, mida me teeme, on nende jaoks.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta

Teenused

Arendage uusi toodete kontseptsioone, vahetage ekspertidega kogemusi koostisosade koostoime, toitumise ja toiduainete sobivuse kohta. Osalege tehnilistel seminaridel.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta