Toitlustus

Toitlustustegevuse arengu soodustamiseks pakume klientidele kõrgtasemel integreeritud teenuste programmi, sealhulgas ulatuslikke teadusuuringuid värskeimate tarbijatrendide ja hoiakute kohta toitlustusärides ja kohvikukettides. Seda teavet omavatel toitlustusettevõtetel, tihedas koostöös Puratosega, on head võimalused luua täiesti uued käsitusviisid küpsetiste, aga ka kondiitri- ja šokolaaditoodete tarbeks.

Veelgi parem

Koostöös meie toitumisspetsialistide ja konsultantidega saavad kliendid olla kindlad, et nende koostatud retseptid sisaldavad kogu vajalikku toiteväärtust.

Lisaks valmistoodete väljatöötamisele toetame kliente ka kulutõhusa toitlustustegevuse teostamisel, kasutades selleks lihtsaid poelahendusi või kaasates kolmandate osapooltena tööstustootjaid.

 

Kui soovite rohkem infot selle kohta, kuidas Puratos saaks teie toitlustustegevusele kasulik olla, palun külastage meie kodulehte ja võtke ühendust kohaliku Puratose esindajaga.

Foodservice

Meie kliendid

Meie kliendid on tavaliselt käsitöölised, tööstustootjad, supermarketid ja toitlustusettevõtted. Kõik, mida me teeme, on nende jaoks.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta

Teenused

Arendage uusi toodete kontseptsioone, vahetage ekspertidega kogemusi koostisosade koostoime, toitumise ja toiduainete sobivuse kohta. Osalege tehnilistel seminaridel.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta