Väikeettevõtjad

Ligi 100 aasta jooksul oleme arenenud koos oma ettevõttega ja töötanud koos sadade tuhandete väikeettevõtjatega, et samuti nende äritegevust tulemuslikumaks muuta. Jagame väikeettevõtjatega nende kirge pagari-, kondiitri- ja šokolaaditoodete vastu ning pakume erinevat toorainete valikut. Lähedane koostöö innustab looma originaalseid retsepte ja sütitab ideid uute toodete valmistamiseks. See, mida meie kliendid oma tegevuses kasutada soovivad, jääb alati nende endi otsustada.

Ühine kirg

Meie innovatsioonikeskuses võtab kliente vastu meie tehniline konsultant, kes aitab klientidel avastada uusi ja põnevaid kulinaarseid kontseptsioone. Lisaks kutsume oma väikeettevõtjatest kliente regulaarsetele esitlustele, et jagada neile oma äritegevuse arendamiseks uusi teadmisi.

 

 Kui olete väikeettevõtja, kes on huvitatud koostööst Puratosega, külastage meie kodulehte ning võtke meiega ühendust.

Artisan baker

Meie kliendid

Meie kliendid on tavaliselt käsitöölised, tööstustootjad, supermarketid ja toitlustusettevõtted. Kõik, mida me teeme, on nende jaoks.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta

Innovatsioonikeskus

Puratoses mõõdame edukust selle järgi, kui suures ulatuses suudame aidata oma klientidel luua tooteid ja lahendusi, mis võimaldavad nende ettevõttel edu saavutada. Edu saavutamine on võimalik meie innovatsioonikeskuse kaudu.

Loe rohkem

Tutvuge rohkem Puratos'e kohta